Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de Koninklijke. Aan het einde van de match liep het even uit de hand. En dat ging ook na de match nog verder.
LEES OOK: Yamal blijft Real uitdagen voor Clasico: alarm in Spanje
Courtois versus YamalPedri kreeg een rode kaart in het slot en nadien zat het spel op de wagen. Op de bank was er een fikse ruzie, nadien ook op het veld. Na het laatste fluitsignaal ging de herrie verder.
Carvajal ging Yamal nog iets toesnauwen en de speler van Barça was daar niet mee gediend. Courtois kwam zich ook moeien en zo kwam het tot een opstootje. Typisch voor Real Madrid en FC Barcelona als ze tegen elkaar spelen.
Ophef in de media
Het was al voor de match hommeles. Yamal gooide de voorbije dagen immers olie op het vuur richting de Spaanse topper. De sensatie van Barcelona verweet Real Madrid “te stelen en te klagen”.
Volgens de Spaanse pers waren ze in Madrid allesbehalve opgezet met die woorden. Courtois en z’n maats zouden de woorden “onrespectvol” en “dom” hebben gevonden. Bij het betreden van het veld voor de aftrap kreeg Yamal van de thuissupporters een stevig fluitconcert te verduren.
🚨🚨| As soon as the final whistle went, Carvajal walked up to Yamal, and things got a bit heated. A small scuffle broke out, with Courtois and Yamal exchanging a few words too.
— Goals Side (@goalsside) October 26, 2025
pic.twitter.com/PcPqp3yqGM
🔝 | Kan je ons nog eens tonen wie #ElClásico heeft gewonnen, Thibaut? 👏⚪️ pic.twitter.com/VkRXEz6Ub6
— DAZN België (@DAZN_BENL) October 26, 2025
Claudio Reulens