Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en kregen ook grote kansen genoeg. Maar het werd 0-1. Alweer een nederlaag en 11 op 36. Bij Antwerp heerste er een ambetant gevoel.
LEES OOK: “Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”
Frustratie bij Antwerp"Mijn gevoel? K*t. Er zat veel meer in dan deze 0-1-uitslag. Maar we zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het tikkeltje geluk staat niet aan onze kant. We moeten wel de goeie zaken van vandaag meenemen en dan zullen we wel scoren en een goeie reeks neerzetten. We moeten elke dag superhard werken om resultaten te behalen", zei Zeno Van den Bosch na de match bij DAZN.
Antwerp moet op deze manier verder blijven doen. Stef Wils krijgt goede kritiek, dat vertelde Toby Alderweireld nog aan onze redactie. Wat had de coach te vertellen na de nieuwe nederlaag?
Is top zes nog haalbaar?
"Om te winnen of om punten te pakken, moet je scoren. Zij scoren uit een halve kans, wij benutten 2 à 3 100 procent-kansen niet. Dan is de analyse makkelijk. Spijtig genoeg heb ik geen magisch recept, want anders had ik dat wel gebruikt", aldus Wils.
Wat kan de coach van Antwerp dan wel doen? "We blijven vertrouwen geven op training. Dat is het enige wat werkt. Hopelijk rendeert dat ook de komende tijd. Of de top 6 nog een doel is? Uiteraard, maar eerst moeten we 3 punten pakken en dan kijken we verder", zei de trainer nog.
Claudio Reulens