OH Leuven pakte zaterdag een mentale opsteker, want het sleepte in de Dijlederby op KV Mechelen in de absolute slotfase nog een puntje uit de brand. Daardoor kan Hans Somers zijn passage als T1 ad interim alsnog afsluiten met een goed gevoel.
De Academy Manager nam tijdelijk over na het plotse vertrek van David Hubert naar Union, maar zat nu wellicht voor de laatste keer op de bank. OHL lijkt immers dicht bij het aantrekken van een nieuwe coach te staan.
LEES OOK: 'Twist compleet in trainersdossier OHL'
Mazzu op tribune met OHL-CEOIn de voorbije dagen werd aanvankelijk Timmy Simons naar voor geschoven als topkandidaat, maar uiteindelijk besloot het Leuvense bestuur toch zijn heil elders te zoeken. Vrijdag raakte bekend dat twee andere kandidaten wel nog in de running waren.
Nu lijkt het erop dat de nieuwe coach van OHL bekend is. Zaterdag werd Achter de Kazerne immers een opvallende aanwezige op de tribune gespot. Felice Mazzu woonde de partij immers bij aan de zijde van OHL-CEO Frédéric Van den Steen.
👀 | Komt Felice Mazzù al eens kijken naar zijn (potentieel) nieuwe ploeg? ✍️💭 #KVMOHL
— DAZN België (@DAZN_BENL) October 25, 2025
Bekijk de #JPL exclusief bij DAZN! 📲 pic.twitter.com/Tm1R6IAneI
Keuze lijkt gemaakt
Dat lijkt er dus op te wijzen dat de keuze gevallen is op de ervaren Italo-Belg. Die gaat wellicht weer aan de slag nadat hij zes maanden vanaf de zijlijn moest toekijken. In april werd Mazzu op straat gezet bij STVV.
Met OHL voegt hij nu wellicht nog een nieuwe naam toe aan zijn stilaan lange cv van Belgische clubs. In het verleden coachte Mazzu immers ook al Tubize, WS Woluwe, Charleroi, Genk, Union en Anderlecht.
Jannick Lanckriet