Bij RSC Anderlecht balen velen nog steeds dat Vincent Kompany zijn werk er niet kon afmaken. Wouter Vandenhaute stuurde hem door. Besnik Hasi sprak op zijn persbabbel over de straffe prestaties van zijn voormalige ploegmaat.
LEES OOK: KV Mechelen lacht: wat Hasi niet lukte, realiseert Vanderbiest wel
Hasi looft KompanyVincent Kompany en Besnik Hasi hebben een goed contact. Kompany vroeg Hasi jaren geleden zelfs om mee terug te keren naar RSCA, maar Hasi weigerde vreemd genoeg. Hij volgt hem uiteraard nog steeds op de voet en keek naar Bayern München – Club Brugge.
Bayern speelde Club Brugge compleet aan flarden en de 4-0 had ook 8-0 kunnen zijn. Zelden werd Club Brugge zo weggespeeld als afgelopen woensdag. Hasi is laaiend enthousiast over het werk van Kompany.
Nog twee zeges verwijderd van record
"Uitstekend. Fantastisch. Ik ben niet verrast, helemaal niet. Ik had nog contact met hem voor de match. Hij kan met de beste spelers trainen en zijn ding doen. Hij heeft gewoon die kwaliteiten om daar te werken”, aldus Hasi.
Kompany won twaalf matchen op rij. Als hij nog twee keer weet te winnen, is hij de eerste manager ooit die de eerste veertien matchen van het seizoen seizoen in een topland wist te winnen. AC Milan wist er dertien te winnen in 1992/1993.
Bayern München speelt dit weekend op het veld van Borussia Mönchengladbach. Zij staan laatste in de Bundesliga met een 3 op 21. Enkele dagen nadien moet Bayern in de DFB Pokal aan de bak tegen FC Köln, dat zesde staat. Nadien staat dan het topduel in eigen huis tegen Bayer Leverkusen op het programma.
Claudio Reulens