Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel Real Betis in bedwang te houden, maar in de Champions League kregen Union en Club Brugge stevige klappen.
Blauw-Zwart werd kansloos afgeslacht door Bayern München, dat de wedstrijd in geen tijd helemaal wist te beslissen. Het kreeg uiteindelijk een 4-0 om de oren en werd daarmee nog gespaard, want de score had nog hoger kunnen oplopen.
LEES OOK: Pijnlijk moment in Bayern-Club: "Dit kan je niet maken!"
Club Brugge is verzwaktVan een stunt mocht Club eigenlijk nooit dromen in de Allianz Arena en dat is voor Frank Raes geen verrassing. De commentator komt in Sjotcast met een pijnlijke vaststelling over de bekerwinnaar en sluit zich aan bij de mening van Hein Vanhaezebrouck.
"Club Brugge is verzwakt na de transferperiode", is het harde oordeel van Raes. "De Cuyper, een fitte Seys, Jutgla, Talbi, Jashari... In België voel je dat niet zo, want daar gaat het nog met Sabbe en co. Maar in de Champions League zie je dat wel."
Drie maten te klein voor toppers
Daar waar Club het vorig seizoen ook in de absolute topwedstrijden de tegenstander nog lastig wist te maken, moest het deze keer lijdzaam de wet van de sterkste ondergaan. Franky Van der Elst zag dat ook.
"De les is gewoon dat je twee, drie maten te klein bent om tegen dat soort ploegen te spelen", aldus de Club-coryfee. "Dat is een pijnlijke vaststelling op het moment dat je op het veld staat. Ik heb dat ook een paar keer meegemaakt."
Jannick Lanckriet