Union SG kende twee zeperds van formaat in de Champions League. Ze verloren kansloos in het Lotto Park van Newcastle United en Internazionale. Opvallend genoeg is er één speler die in de gaten wordt gehouden. Volgt er in 2026 een transfer?
LEES OOK: Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand
Serie A lonkt voor LeysenTegen Inter zullen twee Italiaanse clubs één speler wellicht héél goed in de gaten hebben gehouden: Fedde Leysen. Die staat al een hele tijd op de radar van Bologna, dat hem nog steeds volgt. Maar zij zijn niet de enige club die interesse heeft.
Lecce ziet volgens Italiaanse media ook wel wat in de komst van de linksvoetige verdediger. Zij probeerden Zeno Van den Bosch vorig seizoen nog weg te kapen bij Royal Antwerp FC, maar de speler had daar geen trek in. Zij hebben met Leysen dus nog een Belgische verdediger op de radar staan.
Rode Duivels nog niet voor meteen
Het valt nog af te wachten of Leysen wel echt punten heeft gescoord. Tegen Newcastle en Inter had de voormalige verdediger van PSV het telkens héél moeilijk. De Champions League is nog even een niveau te hoog, althans de betere ploegen.
Dat is ook geen goed nieuws voor zijn WK-kansen. Rudi Garcia volgt Leysen, want linksvoetige centrale verdedigers zijn niet snel te vinden. Dat Leysen het in de Champions League toch wel moeilijk had, zal de bondscoach wel doen twijfelen of hij hem moet oproepen.
In de komende duels kan de talentvolle verdediger, die nog vier jaar onder contract ligt bij de landskampioen, zich gaan tonen. Met als eerste opdracht: een verplaatsing naar Atlético Madrid.
Claudio Reulens