In de Europa League krijgt KRC Genk zo dadelijk Real Betis. Ongeveer een uurtje voor de aftrap maakte Thorsten Fink bekend welke 11 namen er in de gietende regen aan de aftrap mogen verschijnen.
Ten opzichte van gelijkspel tegen Cercle Brugge werden er vooraf enkel twee noodgedwongen wijzigingen verwacht bij de Limburgers, die behalve Zakaria El Ouahdi en Junya Ito tevens nog Jarne Steuckers moeten missen.
LEES OOK: 'Fink hakt knopen door: twee wissels bij KRC Genk'
Bangoura outYira Sor was dan weer twijfelachtig en wordt links voorin zoals verwacht vervangen door Yaimar Medina. Aan de overkant evenmin een verrassing, want daar blijkt het wel degelijk Konstantinos Karetsas die Steuckers aflost.
The names are in. The mission’s clear. 💪 #riseabove pic.twitter.com/ruN682Fd1E
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) October 23, 2025
Fink besloot evenwel om toch ook nog een derde wissel uit zijn mouw te schudden. Op het middenveld staat Ibrahima Sory Bangoura zijn plek namelijk af aan Nikolas Sattlberger. Voor de rest begint Genk met dezelfde ploeg.
B-ploeg Betis?
Een schril contrast met de Spanjaarden, waar Manuel Pellegrini naar hartenlust roteert. Vergeleken met het gelijkspel tegen Villareal van afgelopen zaterdag blijven daar alleen Valentin Gomez en sterspeler Antony staan.
💚🤍💚
— Real Betis Balompié 🌴💚 (@RealBetis) October 23, 2025
¡Nuestro once inicial para el #KRCGenkRealBetis!#DíaDeBetis pic.twitter.com/JSZnWe8XGK
Even werd er gevreesd dat de wedstrijd door het noodweer in gedrang zou komen, maar in overleg met de UEFA werd beslist dat de veiligheid in en rond de Cegeka Arena kan worden gegarandeerd. Aftrap om 18u45 dus.