De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van Extra Time bespreekt nog steeds elke week de voetbalactualiteit, dit is nu ook te zien via Canvas. Een ferm statement van Filip Joos schoot in het verkeerde keelgat bij... Sergio.
LEES OOK: Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"
90 Minutes gaat los op DAZNKijkers van DAZN zullen het ongetwijfeld al opgemerkt hebben. Sinds kort wordt de uitzending voorafgegaan door een opmerkelijke reclamespot, met in de hoofdrol... een bekende Vlaming.
In 90 Minutes, de podcast waarin onder meer Joos, Sam Kerkhofs en Wesley Sonck wekelijks de actualiteit van het Belgische voetbal bespreken, lag de focus plots op die nieuwe DAZN-campagne te liggen.
Joos vs Sergio: vuurwerk ontploft
Sam Kerkhofs gaf eerst aan dat het lastig is om nog verschillende wedstrijden samen te volgen. 'En dan heb je nog die reclamespot met Sergio'.
Joos reageerde verbaasd toen hij hoorde dat het Sergio’s stem was die de spot inkleurde. “Wacht even… is dat Sergio?! Kunnen we alsjeblíéft Sergio weghouden van het voetbal?” vroeg Joos, hoorbaar geërgerd.
De opmerking zorgde in de studio voor gelach, maar op sociale media brak meteen discussie los. Het fragment verscheen intussen op het Instagram-account van 90 Minutes en Sporza, waar Sergio zelf reageerde. “Flipke is precies een beetje gefrustreerd…” met een paar lachende emoji’s erbij.