Keert trouwe clubdienaar weldra terug naar Anderlecht?

door
Keert trouwe clubdienaar weldra terug naar Anderlecht?

Olivier Deschacht is de afgelopen jaren vooral bezig als analist en hij doet ook regelmatig mee aan tv-programma’s. Even leek hij op weg met het uitbouwen van een trainerscarrière. Keert hij ooit nog eens terug naar Anderlecht? De ex-verdediger sprak daar open over bij Radio Radzinski.

Deschacht was van oktober 2021 tot september 2023 bij de KBVB de assistent-trainer bij de U21. De voormalige Rode Duivel laat weten dat het uitgerekend Frank Vercauteren was die hem ontsloeg. De man die hem liet doorbreken als profvoetballer bij RSCA.

LEES OOK: Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Vertrek door Vercauteren

"Hij vond dat ze daar een ander profiel nodig hadden. Ik had een gesprek met hem, maar een echt duidelijke reden kreeg ik nooit. Dan was het ook plots dat er iemand bij de bond geen fan was van mij. Er kwam nooit een zinnige reden", zegt Deschacht. 

Hij heeft besloten om nooit meer aan de slag te gaan als coach. "Ik heb mijn diploma’s en dergelijke in een doos gelegd en naar de zolder gebracht. Ik zie mij niet meer bij een club gaan werken als trainer", vertelde hij. 

Terug naar Anderlecht?

Deschacht zou er wél nog openstaan om op de langere termijn eventueel bij de jeugd van Anderlecht iets te doen, of bij RSCA Futures. Of ooit met iemand als Yves Vanderhaeghe als assistent een uitdaging aan te gaan in pakweg Thailand, Vietnam of andere mooie landen.

Maar Deschacht is nu tevreden met zijn leven, zegt hij. Hij zal ook nergens een job in het voetbal aanvaarden zolang zijn kinderen het huis niet uit zijn. Zij komen op de eerste plaats. Tot dan is hij tevreden met zijn werk als analist en andere bezigheden zoals 'De Verraders'.

Zou Deschacht een goede kracht zijn voor Neerpede?

Meest recent

Plottwist van formaat: Nathan De Cat tóch in WK-selectie

Begin volgende maand gaat in Qatar het WK U17 van start. België neemt deel aan dat toernooi en ...

87
87
Hasi houdt adem in: revelatie Anderlecht in lappenmand?

Een zege leverde het niet op, maar tegen STVV blonk Nathan De Cat wel andermaal uit bij RSC ...

69
69
Fink moet puzzelen: Genk geteisterd door blessuregolf

KRC Genk krijgt maar geen lijn in de prestaties, want na de weinig overtuigende zeges tegen Dender ...

98
98
Bommetje in Anderlecht: Hasi in de clinch met toptalent

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV. Vooral in de tweede helft ...

209
209
Mokerslag voor Leko: noodlot slaat toe bij AA Gent

AA Gent ging zondag met de billen bloot tegen Zulte Waregem. Een regelrechte blamage voor de ...

230
230
Lardot velt verdict: Anderlecht bestolen tegen STVV?

RSC Anderlecht liet zondag alweer punten liggen tegen STVV. Even leken de Brusselaars nochtans op ...

263
263
City-fans in shock: Doku kapot na uithaal van Guardiola

Het werd 2-0, maar de klap viel ná affluiten: Doku kreeg een publieke uithaal van Guardiola. ...

274
274
Standard is het beu en voert verbod in

Standard heeft zich vrijdag van zijn slechtste kant laten zien. Een aantal fans misdroegen zich en ...

106
106
Keert trouwe clubdienaar weldra terug naar Anderlecht?

Olivier Deschacht is de afgelopen jaren vooral bezig als analist en hij doet ook regelmatig mee aan ...

177
177
STVV ontdekt volgende diamant: "Mooie toekomst"

STVV speelde alweer een goede partij en pakte oververdiend een punt tegen RSC Anderlecht. Het ...

83
83
'Standard zet grote stap: héél hoog bezoek uit Engeland'

Standard werd een aantal jaren geleid door de Amerikaanse oplichters van 777 Partners. De Rouches ...

255
255
De Bruyne hoort woorden die hem even stil maken

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

127
127
Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

491
491
Tom Waes emotioneel: Kinderen pakken plots stevig uit

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

19
19
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

80
80
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

386
386
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

337
337
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

431
431
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

27
27
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

245
245
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

267
267
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

111
111
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

352
352
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

159
159
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

282
282

Meer sportnieuws