Leko dolenthousiast: "Hij mag dromen van het WK"

95 stemmen
Leko dolenthousiast:

Bij AA Gent hopen ze dit weekend verder te gaan op hun elan. Na de 12 op 15 wacht nu een uitmatch tegen Zulte Waregem. Trainer Ivan Leko blikte vooruit naar het treffen met Essevee en had het over een aantal spelers.

Michael Skoras is de beste zomeraankoop van AA Gent. Hij kwam voor amper 1,8 miljoen euro over van Club Brugge en toonde zijn waarde al. Met 2 goals en 3 assists in 5 matchen begint hij nu al de cijfers van bij Club Brugge (6 goals en 8 assists) te evenaren. Skoras mocht ook bij Polen weer opdraven en dat twee keer als basispion.

LEES OOK: 'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Skoras terug bij Polen

“Voor Skoras was dat echt een ‘big thing’. Twee maanden geleden speelde hij niet en stond hij ver van de nationale ploeg. Nu is dat anders en mag hij zelfs mee dromen van het WK. Jongens als Mathias Delorge (U21 België, nvdr.) en Omri Gandelman (Israël, nvdr.) speelden inderdaad niet. Het moet hen alleen maar meer motivatie geven om nog harder te werken bij AA Gent, zodat ze de volgende keer wél spelen."

AA Gent draait goed met een 12 op 15. "Ach, alles gebeurt met een reden. In de eerste vijf wedstrijden haalden we vijf punten. Dat was minder dan we verdienden. Nadien pakten we twaalf punten, wat dan weer misschien iets te veel was."

Terugkeer Dean

"In het begin was alles zo slecht niet. En nu is ook niet alles zo goed. Ons voetbal was niet zo goed om die resultaten van de voorbije vijf matchen te halen. We moeten kritisch blijven voor ons spel. Maar dankzij ons harde werk hebben we dat geluk wel verdiend. Nu is het zaak om kalm en realistisch te blijven", klinkt het.

En dan is er nog de terugkeer van Max Dean. “Ik was vorig seizoen al meteen fan van Max, dankzij z’n energie, scorend vermogen en winnaarsmentaliteit. Hij moet nog werken om terug op dat niveau te geraken. En daarvoor heeft hij minuten nodig. Dat kan dit weekend met Jong Gent zijn of meteen met het eerste elftal. We moeten dat nog bekijken", aldus Leko aan HLN.be.

Zal Skoras meegaan naar het WK?

Meest recent

Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

55
55
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

240
240
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

363
363
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

230
230
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

275
275
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

18
18
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

121
121
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

44
44
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

69
69
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

109
109
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

56
56
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

84
84
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

66
66
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

367
367
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1048
1048
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

400
400
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

392
392
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

337
337
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

41
41
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

248
248
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

249
249
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

36
36
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41

Meer sportnieuws