Waanzinnig Ronaldo-verhaal: "En dat op zijn 40ste!"

145
Waanzinnig Ronaldo-verhaal:

Cristiano Ronaldo is een fenomeen. Hij schittert in Saudi-Arabië, waar hij op zijn 40ste duidelijk nog een van de beste spelers is. Daarnaast is hij ook bij Portugal nog enorm belangrijk. Jorge Jesus kwam met een zeer straf verhaal over CR7.

LEES OOK: “Vitor Bruno neemt alles op zich”: X gaat helemaal los

Ronaldo topfit

Er is geen voetballer ter wereld die meer voor zijn sport leeft dan Ronaldo. Daardoor is zijn niveau op zijn 40ste nog steeds hoog. Dit seizoen staat de teller bij Al-Nassr alweer op 5 goals en 1 assist in 6 duels. De totale balans: 98 treffers en 20 assists in 111 duels.

Jesus is er zijn trainer en die was bijzonder lovend in buitenlandse media. "Niemand heeft enig idee wie deze man werkelijk is. Ik ook niet, maar nu wel. We kenden Cris allemaal als speler en hadden veel over hem gehoord, maar we hadden geen diepgaande kennis", aldus Jesus.

Kaap van 1000 goals

Dan komt hij met wat cijfers en die zijn ronduit indrukwekkend. "Hij is de op één na snelste speler van het team - en dat op 40-jarige leeftijd. Hij is ook de derde speler die het vaakst snelheden boven de 25 km/u haalt. Het is iets bijzonders, zelfs fysiek", zei Jesus.

Een fenomeen. "Hij is een zeer intelligente man. Hij weet precies wat hij doet. Het gaat niet alleen om voetballen - hij begrijpt veel meer dan alleen de sport. Hij kent zijn lichaam goed. Als we met een hogere intensiteit trainen, merk ik wanneer hij aan zijn limiet zit. Hij raakt zelden geblesseerd omdat hij zijn leven buiten het voetbal perfect regelt. Zijn leven draait om zijn gezin."

Ronaldo speelde tot op heden 1284 matchen in zijn profcarrière. Daarin wist hij 940 doelpunten te scoren en 302 assists uit te delen. CR7 hoopt de kaap van 1000 goals te halen.

De beste voetbatleet ooit?

Meest recent

15 op 15! Ook Cercle valt ten prooi aan Gentse machine

AA Gent blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Jupiler Pro League. Zondagmiddag gingen de ...

41
41
Vermeeren meteen titularis: kranten beoordelen grote rentree

Royal Antwerp FC zorgde in het slot van de transferperiode voor een stunt door Arthur Vermeeren ...

33
33
Vanaken bejubelt Club-aanwinst: "Daar staat hij voor"

Club Brugge wist vrijdagavond de volle buit te pakken op het veld van promovendus Lommel SK. Erg ...

93
93
Boskamp voorspelt gloednieuwe naam bij Rode Duivels

Het werd een erg interessante transferperiode voor kersvers bondscoach Mark van Bommel. ...

120
120
'Bayern onderneemt rigoureus actie na Real-flirt Olise'

Bayern München slaagde tijdens de voorbije mercato erin om zijn sterkhouders aan boord te ...

130
130
Vitor Bruno grijpt in: Anderlecht met basisdebutant?

RSC Anderlecht staat zondagavond opnieuw voor een stevige uitdaging. De recordkampioen krijgt immers ...

361
361
Gouden Bal 2026: Mourinho ziet maar één kandidaat

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

274
274
'Saudi's slaan fors toe in JPL: transfer van 13.5 miljoen'

In de meeste Europese landen is de mercato inmiddels gesloten, clubs uit Saudi-Arabië mogen ...

93
93
Club doet Belgisch voetbal daveren: dríé nieuwe monstertransfers

Dinsdag  opent Club Brugge zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. ...

663
663
AA Gent verbaast vriend en vijand: tegenstander vol ontzag

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

304
304
Nieuwe publiekslieveling? "Blij dat RSCA-fans mij waarderen"

RSC Anderlecht won van KV Kortrijk. Daarmee was ook alles gezegd. Het was verdiend, daar bestond ...

266
266
STVV maakt indruk: "De trein is nu vertrokken"

STVV draait weer goed mee na een 8 op 15. Deze kern mag weer mikken op een goed seizoen. De Kanaries ...

56
56
Thorup geeft duidelijk signaal aan Anderlecht

KRC Genk wist zich de laatste matchen te herpakken. Ze boekten een 7 op 12 en trekken dus met een ...

366
366
Maakt Sibierski dezelfde fout als Renard en Fredberg?

Bij RSC Anderlecht hebben ze Basile Vroninks verkocht aan KV Kortrijk. Het is logisch dat er een ...

285
285
Club-fans perplex: Julie Vanloo zorgt voor kippenvel

Julie Vanloo heeft vrijdagavond opnieuw laten zien waarom ze zo belangrijk is voor de Belgian Cats. ...

202
202
Aanwinst AA Gent: "Misschien ben ik wel te snel"

AA Gent deed niet héél veel transfers, maar voorlopig zijn het wel goede aanwinsten. ...

118
118
Vanhaezebrouck velt oordeel over transfers van Anderlecht

RSC Anderlecht haalde elf nieuwe spelers deze zomer. We vinden het verrassend dat daar zoveel ophef ...

688
688
Friis ontstemd over gerucht: "Dat is totaal niét waar"

Cercle Brugge neemt het dit weekend op tegen AA Gent. Coach Lars Friis zag nog wat nieuwe spelers ...

106
106
"Denkt dat hij God is"-Van Gucht neergesabeld door kijker

Ruben Van Gucht heeft zich opnieuw stevig uitgesproken over zijn veelbesproken passage in De ...

142
142
Simons in de wolken: "Hij kan 'dodelijk' zijn"

Bij OH Leuven is het al alle hens aan dek. Dit weekend moéten ze punten pakken. Coach Timmy ...

68
68
RSCA investeert zwaar: Sibierski geeft Bruno véél wapens

RSC Anderlecht kende een zeer drukke zomermercato. Het is duidelijk dat de ploeg is versterkt. ...

409
409
Toptransfer KRC Genk: "Normaal ging ik naar Club Brugge"

Soms kan een carrière een opmerkelijke omweg nemen. Vraag dat maar aan Rafiu Durosinmi. De ...

315
315
Crisis bij KV Mechelen: "Dit is schandalig, een afgang!"

KV Mechelen zit in de penarie. De Maneblussers verloren kansloos met 0-4 van KVC Westerlo. Het is ...

410
410
‘Seys-kamp pakt Club Brugge genadeloos terug’

Club Brugge wil Joaquin Seys koste wat het kost nog minstens één seizoen houden. ...

802
802
Vanhaezebrouck bijzonder scherp voor Club Brugge

De zomermercato ligt eindelijk achter de rug. Hein Vanhazebrouck volgde het allemaal met een dosis ...

240
240

Meer sportnieuws