Fellaini vol lof over Rode Duivel: "Kan heel goed worden"

door
Fellaini vol lof over Rode Duivel:

De Rode Duivels hebben een goede ploeg. Subtop in Europa. Marouane Fellaini maakte de periode mee dat België wereldtop was. Hij liet zijn licht schijnen over de huidige ploeg van de Rode Duivels. Hij noemde enkele jongens die indruk op hem hebben gemaakt de afgelopen maanden.

LEES OOK: Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Jonge garde bekoort Fellaini

De Belgische spelers die aan de wereldtop meedraaien zijn steeds zeldzamer geworden. Er zijn echter nog heel wat goede spelers bij de nationale ploeg. In La Dernière Heure sprak Fellaini over hen.

"Ik ben fan van Doku, een geweldige speler. Bakoyoko heeft duidelijk iets. Ik vind de De Cuyper links ook wel leuk. Het was ook leuk om Moreira bij de Duivels te zien. Ik kende hem als kind bij Standard. Hij kan heel goed worden”, geeft hij een aantal jongens lof.

Lukaku, De Bruyne, Tielemans

Daarnaast zit hij nog een aantal ex-ploegmaats die er nog steeds zijn. Zij zijn de kaderstukken van de Rode Duivels. “Lukaku en De Bruyne blijven belangrijke spelers voor de ontwikkeling van het team. En Tielemans ook, hij is een leider geworden."

België heeft nog steeds spelers rondlopen bij ploegen als Real Madrid, Manchester City, Chelsea, Arsenal of Napoli. De komende jaren zullen nog heel wat jonge spelers stappen voorwaarts gaan zetten.

België heeft geen team dat het WK 2026 zal winnen, maar wel een elftal dat er leuke prestaties op de mat kan brengen. Dan moeten de Belgen zich wel eerst plaatsen. Daarom kunnen ze maandag maar best winnen op het veld van Wales.

Gaat Moreira op termijn een vaste waarde worden?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

33
33
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

37
37
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

18
18
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

298
298
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

372
372
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

118
118
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

258
258
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

81
81
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

551
551
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

115
115
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

126
126
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

359
359
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

386
386
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

142
142
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

548
548
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

638
638
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

208
208
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

523
523
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

77
77
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

201
201
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

887
887
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

52
52
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

739
739
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws