Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

door
Rode Duivels niet meer 'hot'?

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder speelden ze al in de stadions van Anderlecht en KRC Genk en dat was telkens een succes. Rudi Garcia en Kevin De Bruyne zijn er voorstanders van.

"Ik heb een hardwerkende groep gezien op training de afgelopen dagen. We zijn al sinds maandag in Tubeke, dus het is goed dat we nu even kunnen uitwijken naar hier. Of naar Genk, Anderlecht... in het verleden. We willen op kop komen in onze groep. Zij staan één punt voor, maar wij hebben nog een match minder gespeeld", vertelde de bondscoach op zijn persbabbel.

LEES OOK: WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

Opletten voor Noord-Macedonië

Het zal beuken worden tegen een heel strakke organisatie. Dat weet de coach ook. "Noord-Macedonië zal z'n spel spelen. Countervoetbal, en via lange ballen proberen hoog op te schuiven."

"Ze hebben getalenteerde spelers en gebruiken hun krachten goed. We moeten onze eigen match spelen, en voortbouwen op wat we gezien hebben in september. Agressiviteit in duel, en goed spelen. Ze slikken weinig goals, dus daar moeten we iets op vinden", vertelde hij. 

Stadion van AA Gent

De Bruyne vindt het leuk dat er in de kleinere stadions wordt gespeeld. Daar is het dan een vol huis. In het Koning Boudewijnstadion zou het stadion zeker niet vol zitten voor dit treffen. De sfeer is beter in kleinere stadions.

"In het nationale stadion kan dat ook, als het vol zit. Maar als het halfvol zit, is het moeilijk om sfeer te maken in Brussel. Met die piste... Maar we hebben ook veel momenten gehad, als het bomvol zat, dat de sfeer er wel in zat. Dit is een ideale tussenoplossing als je het moeilijk vol krijgt", aldus De Bruyne.

Goede zaak om in Gent te spelen?

Meest recent

Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

31
31
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

37
37
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

142
142
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

97
97
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

217
217
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

209
209
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

65
65
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

136
136
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

297
297
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

263
263
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

227
227
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

48
48
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

152
152
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

373
373
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

220
220
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

404
404
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

199
199
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

337
337
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

189
189
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

533
533
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

252
252
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

447
447
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

866
866
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

108
108

Meer sportnieuws