Rust bij KRC Genk: Fink & co sturen bij

door
Rust bij KRC Genk: Fink & co sturen bij

Interlandperiodes zijn niet alleen een moment van bezinning, vaak wisselen dan ook heel wat ploegen van trainer. Gelukkig voor Thorsten Fink lijkt het bij KRC Genk voorlopig nog niet zover te zullen komen. Toch blijft de Duitser zijn stoel in de Cegeka Arena, waar Dimitri de Condé de druk recent nog gevoelig opvoerde, stevig wankelen.

Met een schamele 14 op 30 prijken de Limburgers met een buis op hun tussentijds rapport. Bovendien zijn ook de resultaten in Europa wisselvallig: zo ging Genk een week na de zege op het veld van Rangers in eigen huis onderuit tegen Ferencvaros. Tussendoor won het wel de immer beladen derby tegen STVV en werd Dender op de valreep geklopt.

LEES OOK: Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

Fink onder vuur

Telkens met de hakken over de sloot weliswaar, vooral tegen de negenkoppige hekkensluiter toch geen goed teken. Niettemin lijkt het er volgens Het Laatste Nieuws sterk op dat Hendrik Van Crombrugge met zijn vele reddingen het vel van zijn coach heeft gered. De vraag is dan ook of de doelman voortaan definitief de voorkeur krijgt op Tobias Lawal.

Zijn voornaamste concurrent is na de interlandbreak mogelijk opnieuw speelklaar. "Afwachten of de hiërarchie door elkaar is geschud", aldus de krant, volgens wie Fink zijn tijd nu sowieso zal gebruiken om het een en ander op punt te zetten. Al mist hij uiteraard wel een karrenvracht aan internationals, en staan er geen oefenmatchen op het programma.

Genk heeft geduld

"Ondertussen worden er achter de schermen gesprekken gevoerd met spelers en staff. Er moet een oplossing gezocht worden voor de mindere resultaten en vooral het mindere spel van de laatste weken. Genk oogt defensief kwetsbaar, terwijl het zelf minder makkelijk aan kansen komt", vervolgt HLN, volgens wie Fink dus nog het vertrouwen behoudt.

Zelf is de Duitser er ook rotsvast van overtuigd dat hij het tij nog kan keren, te meer omdat de schade met een zevende plaats in het klassement nog enigszins beperkt bleef. Om hem daarbij een handje te helpen kan Fink na de onderbreking in principe opnieuw rekenen op Daan Heymans. Zakaria El Ouahdi daarentegen ligt nog even in de lappenmand.

Hebt u nog vertrouwen in Fink?

Meest recent

'Zeer verrassende transferwending rond Origi'

Hoe zou het nog zijn met Divock Origi? De ex-Rode Duivel is intussen al bijna anderhalf jaar ...

0
0
Alderweireld onthult: Antwerp was niet eerste keuze

Afgelopen zomer zette Toby Alderweireld een punt achter een rijkgevulde profcarrière. Dat ...

18
18
'Batshuayi krijgt keiharde boodschap te horen'

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië in hun vijfde kwalificatiematch ...

22
22
Pocognoli wordt nu al helemaal afgemaakt in Frankrijk

Er viel deze week een bom bij Union, want de landskampioen zag plots zijn trainer vertrekken. ...

140
140
Fellaini onthult straf aanbod Belgische topclub

Van de gouden generatie van de Rode Duivels blijft er alsmaar minder over. Ook Marouane Fellaini is ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

175
175
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

72
72
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

107
107
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

335
335
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

83
83
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

190
190
Tuchel verklaart oorlog aan Engelse fans: “Gewoon triest”

Engeland won met 3-0 van Wales in een oefeninterland, maar toch zit het er weer dik tegen bij The ...

34
34
‘Garcia onverbiddelijk: drie Duivels in de tribune’

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

193
193
Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

34
34
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

158
158
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

440
440
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

87
87
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

292
292
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

76
76
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

125
125
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

81
81
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

598
598
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

35
35
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

229
229
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

799
799

Meer sportnieuws