TRANSFERUURTJE: 'Nog vertrekkers bij Club, geen knaltransfer Neymar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nog vertrekkers bij Club, geen knaltransfer Neymar'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge blijft het wemelen van de transfergeruchten. Zo moet het nu bijvoorbeeld ook vrezen voor een winters vertrek van Raphael Onyedika. De middenvelder zou nog steeds interesse genieten van Galatasaray, dat zou azen op een uitleenbeurt met aankoopverplichting. Het wordt afwachten of dat Club kan overtuigen.

Ook Joel Ordoñez blijft zeer gegeerd. De Ecuadoraan werd de voorbije dagen al nadrukkelijk gelinkt aan Inter en Liverpool. Nu blijkt ook Chelsea in de rij te staan voor de verdediger. De Blues zouden zelfs in januari al een bod kunnen neerleggen.

Wie ook alsmaar meer aan een winters vertrek gelinkt wordt, is Gustaf Nilsson. De Zweedse spits komt amper nog aan de bak en is amper vierde spits, nadat hij de voorbije maanden in de pikorde gepasseerd werd door Vermant en Furo. Een vertrek lijkt zo de enige uitweg.

Voor Anderlecht lijkt het een helse klus te gaan worden om Nathan De Cat nog lang in het Lotto Park te houden. Het 17-jarige toptalent maakt week na week indruk en dat blijft niet onopgemerkt. Verschillende grote buitenlandse clubs zouden hem al in de gaten houden.

Union incasseert nu al een stevige klap, want het verliest met Sébastien Pocognoli zijn succescoach. Hij werd woensdag benaderd door AS Monaco en die lokroep bleek niet te weerstaan. Als opvolger zou de landskampioen denken aan Rik De Mil (Charleroi).

Naast Pocognoli zouden in de nabije toekomst nog enkele andere coaches de stap naar het buitenland kunnen zetten. Zo blijken ook Onur Cinel (Cercle) en Issame Charaï (Westerlo) nu al gegeerd. Na hun goede werk van de laatste maanden genieten zij interesse uit respectievelijk de Engelse Championship en Frankrijk. 

Buitenland

Neymar greep in de zomer naast een zeer opmerkelijke transfer. De Braziliaan zou immers maandenlang een serieuze piste geweest zijn voor Napoli. Daar zagen ze pas af van zijn komst toen in de lente bleek dat ze met Kevin De Bruyne een andere grote ster konden halen.

Bij FC Barcelona denken ze al volop aan volgende zomer en dan willen ze stevig toeslaan. Op het wenslijstje zouden drie topaankopen staan. Dit seizoen blijkt de defensie opnieuw kwetsbaar en daarom zou Barça een linksvoetige centrumverdediger en een fysiek sterke back willen halen. Daarnaast moet er ook een nieuwe topspits komen om Robert Lewandowski op te volgen.

Moet Club bij een goed bod zijn sterkhouders laten gaan?

Meest recent

'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

0
0
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

25
25
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

49
49
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

122
122
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

56
56
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

188
188
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

68
68
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

43
43
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

119
119
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

99
99
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

116
116
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

111
111
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

122
122
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

278
278
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

495
495
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

140
140
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

72
72
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

101
101
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

351
351
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

108
108
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

107
107
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

78
78
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

121
121
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

67
67
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

78
78

Meer sportnieuws