Leekens luidt alarmbel: Club Brugge zit met twee zware problemen

609 stemmen
Leekens luidt alarmbel: Club Brugge zit met twee zware problemen

Club Brugge heeft vandaag iets recht te zetten tegen Union SG. De Bruggelingen hebben nood aan een overtuigende zege tegen Union SG, aangezien het in de Jupiler Pro League nog maar weinig toonde. Ex-trainer Georges Leekens ziet dat Club Brugge momenteel twee problemen heeft.

Simon Mignolet is nog een tijdje out en dat is nefast voor Club Brugge. 'Big Si' is nog steeds de beste doelman in de Jupiler Pro League en hij wordt gemist. Dat bewijzen de laatste wedstrijden. Maar er is niet alleen Mignolet die wordt gemist.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club mist Mignolet en Onyedika

Raphael Onyedika is ook nog weken buiten strijd. Ludovit Reis overtuigt voorlopig niet, Cisse Sandra speelde tegen Atalanta degelijk, maar ook niet meer dan dat. De impact van Onyedika mag niet onderschat worden, dat vindt Georges Leekens.

"Onyedika is een speler geworden van het niveau van Vanaken, Mechele en Mignolet. Hij heeft meer zelfbeheersing en is een leider geworden. Als hij er niet is, voel je zijn afwezigheid. En hij is ook volwassener dan voorheen. Er is een verschil zonder Oneyedika. Je gaat zulke punten niet laten liggen als de 'grote spelers' zoals hij en Simon er zijn", aldus Leekens aan La Dernière Heure.

Hayen koos voor Sandra

Nicky Hayen moet het echter nog een hele tijd zonder hen doen. Onyedika is nog zeker een maand out. Sandra mocht tegen Atalanta verrassend genoeg opdraven op het middenveld.

"Ja, ik was verrast dat Nicky voor Sandra koos. Maar hij werkt met zijn groep en bereidt ze allemaal voor om basisspelers te worden. Hij werd gedwongen een risico te nemen, gezien de mogelijkheden die hij had."

Is Onyedika onmisbaar voor Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

13
13
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

118
118
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

55
55
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

199
199
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

363
363
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

424
424
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

206
206
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

110
110
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

214
214
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

372
372
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

167
167
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

106
106
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

383
383
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

260
260
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

272
272
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

458
458
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

187
187
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

139
139
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

472
472
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

154
154
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

170
170
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

571
571
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

931
931
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

95
95

Meer sportnieuws