In de Bundesliga was het uitkijken wat de achtervolgers van Bayern München konden uitrichten. Er stond met Borussia Dortmund - RB Leipzig een topper op het programma. Ook Bayer Leverkusen kwam in actie.
LEES OOK: 'Bayern schiet in actie: spectaculaire opvolger Kane'
Geen Duranville, Bakayoko in de basisBij Dortmund nog steeds geen Duranville, die nog altijd out is met een schouderblessure. Bakayoko begon bij Leipzig wel in de basis. De bezoekers kwamen op 0-1 via Baumgartner, maar Dortmund hing nog voor de pauze de bordjes weer in evenwicht via Couto.
Ging er in de tweede helft nog een winnaar volgen? Neen, want er werd niet meer gescoord. Beide ploegen kunnen zo weer meer achterstand oplopen op Bayern, dat vanavond in Frankfurt speelt.
Leverkusen is weer beter bezig na het ontslag van Ten Hag. Ze mochten Union Berlin ontvangen en Poku bracht de thuisploeg op 1-0. In de tweede helft wist Leverkusen de match helemaal over de streep te trekken. Kofane zorgde vlak na de pauze voor de beslissende 2-0. Een belangrijke zege voor Leverkusen.
Mbangula scoort
Andere wedstrijden in de Bundesliga:
- Augsburg - Wolfsburg 3-1 (Banks, Komur, Fellhauer, Daghim)
- Werder Bremen - St. Pauli 1-0 (Mbangula)