Club Brugge verloor na een matige prestatie met 2-1 van een zeker niet al te indrukwekkend Atalanta. Nordin Jackers ging weer in de fout. Johan Boskamp is kritisch voor Nicky Hayen én het bestuur van Club Brugge.
Club Brugge heeft er een soepje van gemaakt. De rotatie tussen Simon Mignolet en Nordin Jackers was simpelweg geen goede zet. Niemand werd er beter van. Boskamp is scherp na de nederlaag tegen Atalanta.
LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Hayen spreekt klare taal
Jackers versus Mignolet"Honderd procent hun eigen schuld. Iedereen loopt maar te zeiken op de keeper, maar die situatie hebben ze volledig zelf gecreëerd. De blessure van Mignolet is volgens mij ook het gevolg van dat idiote rotatiesysteem”, aldus de ex-coach in Het Belang van Limburg.
Iedereen is het eens dat Mignolet dat de beste doelman van de twee is. Maar intern was Club Brugge al bezig met de opvolging en wilden ze Jackers meer en meer naar voren duwen. Die overtuigt niet alles eerste doelman.
Flater van Club Brugge
De blessure van Mignolet maakte een einde aan de rotatie, maar Boskamp geeft Club ook de schuld van die kwetsuur. “Als je een keeper van 37 jaar slechts om de twee of drie weken een wedstrijd laat spelen, dan vraag je om blessures."
"Een lichaam dat niet speelt begint te roesten. Zeker op die leeftijd. Het is een beetje als een oldtimer die je drie jaar in je garage laat staan. Als je er dan mee gaat rijden, ga je ook niet ver geraken", besluit de Rotterdammer.