KRC Genk in zak en as: hard verdict voor El Ouahdi

door
KRC Genk in zak en as: hard verdict voor El Ouahdi

KRC Genk kon tegen Ferencvaros helaas geen vervolg breien aan de deugddoende zeges tegen Rangers en STVV. Tot overmaat van ramp viel er donderdag nog meer slecht nieuws te rapen in de Cegeka Arena, waar Zakaria El Ouahdi de strijd vroegtijdig moest staken. Intussen geraakte bekend hoelang hij in de ziekenboeg zal vertoeven.

"Zijn schouder ging uit de kom. Hij is naar het ziekenhuis, hopelijk valt de schade mee", vertelde Thorsten Fink na affluiten over zijn 23-jarige rechtsachter, die deze zomer tegen alle verwachtingen in aan boord bleef en de afgelopen weken dé man in vorm was in Genk. Ook tegen de Hongaren was El Ouahdi weer veruit de gevaarlijkste Limburger.

LEES OOK: Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

El Ouahdi out

Aanvankelijk leek Fink ook opgelucht te mogen ademhalen, maar nader onderzoek bracht volgens Het Laatste Nieuws ondertussen aan het licht dat de blessure dan toch minder meevalt dan gedacht. De ligamenten in zijn schouder zijn namelijk beschadigd, wat betekent dat El Ouahdi onder het mes moet en minstens anderhalve maand out zal zijn.

Een aderlating van formaat voor Fink en co, want met vier goals is de Marokkaanse international een van de sleutelfiguren in zijn elftal. Om hem te vervangen zal Ken Nkuba, die door de afwezigheid van Joris Kayembe en Yaimar Medina tegen STVV al eens aan de aftrap verscheen, de komende weken ongetwijfeld zijn kans krijgen rechts achterin.

Fink vloekt

Dat wordt ook bevestigd door Het Belang van Limburg, volgens wie El Ouahdi zelfs nog langer buiten strijd dreigt te zijn. Daar klinkt het dat Genk het allicht twee maanden zonder hem moet stellen. "Verwacht wordt dat hij minstens vijf en mogelijk meer competitiewedstrijden moet missen en al zeker langs de kant moet blijven tegen Betis en Braga."

El Ouahdi is de belangrijkste speler voor Genk

Meest recent

Club Brugge kruist vingers: sterkhouder sneller fit?

De topwedstrijden volgen mekaar in een razend tempo op voor Club Brugge, dat zondag alweer Union ...

49
49
Wils in vieze papieren: Antwerp incasseert uppercut

Antwerp krijgt zaterdag Cercle Brugge over de vloer. Na een magere één op 12 lijkt ...

42
42
Derksen doet Nederland daveren met pikante naaktscène

Bij het begin van elke aflevering van Vandaag Inside is het inmiddels traditie: een kort, vaak ...

45
45
Hasi gaat tekeer: één Anderlecht-titularis krijgt volle laag

Er is nog iets pijnlijker dan een offday: een reeks offdays. Vorige week speelde Anderlecht drie ...

127
127
Rode Duivels zoeken spits: Garcia speelt open kaart

Rudi Garcia maakte zopas zijn 26-koppige selectie voor de komende WK-kwalificatieduels tegen ...

54
54
Controverse bij Club Brugge: Hayen spreekt klare taal

Club Brugge kon woensdag de zege ruiken tegen Atalanta, maar na blunders van Cisse Sandra en Nordin ...

236
236
Stroeykens out: Hasi bevestigt mokerslag Anderlecht

Hoogspanning in het Lotto Park, waar zondag aartsrivaal Standard over de vloer komt. Na de matige ...

216
216
KRC Genk in zak en as: hard verdict voor El Ouahdi

KRC Genk kon tegen Ferencvaros helaas geen vervolg breien aan de deugddoende zeges tegen Rangers en ...

205
205
"Zieke geest!"- BV veegt de vloer aan met Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht moest het de laatste jaren meermaals ontgelden in de Vlaamse pers. Dat had uiteraard ...

142
142
Antwerp-ontslag op tafel? Wils reageert op wankele stoel

Royal Antwerp FC was goed aan het seizoen begonnen, maar de resultaten vallen de afgelopen weken dik ...

216
216
Fans ergeren zich dood aan Garcia: “Snap ik écht niet!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt. De Rode ...

167
167
Selectie Rode Duivels bekend: Garcia verrast met comeback

De Rode Duivels staan voor een belangrijk tweeluik in de WK-kwalificatiepoule. Rechtstreekse ...

229
229
Verbazing alom bij Ferencvaros: “Heel vreemd van Genk”

KRC Genk was met een zege tegen Rangers uitstekend begonnen in de Europa League, maar tegen ...

256
256
Engeland in rep en roer: Tuchel dumpt sterspeler(s)

De Engelse nationale ploeg snakt naar een prijs. Ondanks het grote aanbod aan kwaliteit was het ...

70
70
‘Volgende knaltransfer Antwerp is al op komst’

Royal Antwerp FC verkoopt elke mercato spelers om financieel gezond te blijven. The Great Old wil ...

333
333
Thorgan Hazard doet straffe transferonthulling

Anderlecht staat onder hoogspanning voor de klassieker tegen Standard van zondag. Het blijft dit ...

321
321
Nu al hoogspanning: fans Anderlecht vandaliseren Sclessin

Zondag staat er een Super Sunday voor de deur in de Jupiler Pro League. Die wordt afgetrapt met de ...

301
301
Vanhaezebrouck kondigt 3 toptransfers aan bij Club

Club Brugge beleefde een waanzinnige transferzomer, waarin het meer dan 80 miljoen incasseerde met ...

590
590
Twijfels bij Garcia: keert ancien terug bij Rode Duivels?

Om 15u maakt Rudi Garcia de selectie bekend van de Rode Duivels voor de nakende interlands tegen ...

95
95
Eerste grote revolutie op Anderlecht is een feit

Er staat in de komende weken heel wat op til bij Anderlecht. Marc Coucke werkt volop aan een nieuwe ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Club casht alweer, exiit Wils bij Antwerp?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

228
228
Ongezien: Kompany staat voor historisch record

Vincent Kompany kreeg nog voor de aanvang van het nieuwe seizoen kritiek van enkele clubiconen van ...

171
171
Zulte-coach Vandenbroeck snoeihard voor Jelle Vossen

Zulte Waregem won vorig seizoen de titel in de Challenger Pro League waardoor het dit seizoen weer ...

594
594
Maakt Jan Vertonghen onverwachte comeback?

Jan Vertonghen werd na zijn voetbalcarrière in de bloemetjes gezet met een award door al het ...

509
509
‘Van kwaad naar erger: zoveelste klap Lammens bij Man Utd'

Senne Lammens maakte afgelopen zomertransferperiode de knaltransfer naar Manchester United. Royal ...

459
459

Meer sportnieuws