Meeval voor Club Brugge? Lardot fileert rode kaart Fossey

door
Meeval voor Club Brugge? Lardot fileert rode kaart Fossey

Op zondag deed de arbitrage in de Limburgse derby tussen STVV en Genk veel stof opwaaien, maar daags voordien was het ook al prijs in Standard tegen Club Brugge. Achteraf waren de Rouches niet te spreken over de beslissing van Jasper Vergoote om Marlon Fossey vroegtijdig van het veld te sturen.

De rechtsachter en aanvoerder van de Luikenaars zijn wedstrijd zat er na ruim een uur reeds op omwille van een spectaculaire charge richting het hoofd van Christos Tzolis, die weliswaar niet of amper geraakt werd. Hoewel de meningen over de fase sterk verdeeld zijn schreeuwde Sclessin moord en brand.

LEES OOK: Lardot velt verdict over speeldag 14 in Jupiler Pro League

Fossey versus Tzolis

Standard besloot inmiddels dan ook om niet akkoord te gaan met de minnelijke schikking van het Bondsparket, dat Fossey een schorsing van drie speeldagen waarvan één met uitstel voorstelde. Dinsdag zal de Disciplinaire Raad zich dus moeten buigen over de zaak en zelf een gepaste strafmaat vorderen.

De vraag is of Fossey er dan goedkoper vanaf zal komen. Als we Jonathan Lardot mogen geloven lijken zijn slaagkansen alvast gering. Namens het Referee Department laat de scheidsrechtersbaas weten dat hij geen graten ziet in het verdict van Vergoote, die het volgens hem gewoon bij het rechte eind had.

Lardot steunt Vergoote

"Dit is geen ingreep die je zou verwachten van een voetballer. Het been en de knie hangen ter hoogte van het gezicht van zijn tegenstander en hij houdt zich ook niet in. Gezien de intensiteit en de positie van zijn been, steun ik honderd procent de beslissing: rode kaart", wordt Lardot geciteerd door Sporza.

Akkoord met Lardot?

Meest recent

STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

2
2
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

12
12
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

22
22
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

113
113
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

159
159
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

79
79
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

35
35
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

168
168
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

125
125
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

92
92
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

549
549
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

168
168
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

107
107
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

565
565
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

126
126
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

371
371
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

200
200
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

259
259
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

130
130
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

210
210
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

71
71
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

55
55
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

582
582
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

225
225
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

300
300

Meer sportnieuws