De zegeloze reeks van Anderlecht gaat voorlopig verder, want ook zaterdag kon Paars-Wit weer niet winnen. Deze keer bleef het steken op 0-0 tegen Antwerp na een bijzonder zoutloze partij in het Lotto Park.
De fans werden niet bepaald verwend door een vrij inspiratieloos Anderlecht. Dat moest nog voor de aftrap aan creativiteit inboeten. Vlak voor het begin van de wedstrijd zag het immers nog Thorgan Hazard uitvallen.
LEES OOK: Anderlecht slikt ultieme domper voor clash met Antwerp
Hasi heeft goed nieuws over HazardDe nummer tien zou normaal in de basis beginnen, maar viel in de opwarming nog uit. Hij werd uiteindelijk vervangen door Mario Stroeykens, maar die kon zich ook niet onderscheiden. Na de wedstrijd kwam Besnik Hasi met meer nieuws.
"Ik denk dat het wel zal meevallen", verklaarde de trainer aan DAZN. "Ik denk niet dat er iets ergens ingeschoten was. Hij had de laatste dagen wel al wat last van de rug. Hij heeft gisteren volledig kunnen trainen, maar na de opwarming voelde hij zich stijf. We hebben dan besloten om niet het risico te nemen hem voor meerdere weken te verliezen."
🚨 | Besnik Hasi komt met een update over de blessure van Thorgan Hazard. 🤕 #ANDANT pic.twitter.com/JwpGaREE7p
— DAZN België (@DAZN_BENL) September 20, 2025
Dinsdag al terug?
Het lijkt er dus op dat Hazard niet al te lang in de lappenmand zal liggen. Het valt wel af te wachten of hij de volgende wedstrijd zal halen, want die komt er al zeer snel aan. Dinsdag moet Anderlecht immers alweer aan de bak, want dan komt AA Gent op bezoek voor een inhaalmatch van de vijfde speeldag.