Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog minstens tot januari meestrijden op drie fronten, met de competitie, beker en league phase van de Champions League.
Daar zijn ze bij Club wel op voorbereid en ze beschikken dan ook over een ruime kern. Nicky Hayen zal al zijn pionnen nodig hebben, want door het vele midweekvoetbal zal er regelmatig geroteerd moeten worden.
LEES OOK: DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant
Club dreigde Campbell te missenHij dreigde echter in de komende weken één van zijn goudhaantjes te moeten missen. Tijdens de voorbije interlandbreak voegde Shandre Campbell zich immers bij de Zuid-Afrikaanse U20, die zich voorbereidden op het nakende WK.
Dat toernooi vindt van 27 september tot 19 oktober plaats in Chili, wat betekende dat Club de jonge flankaanvaller toch enkele weken dreigde te missen. Maar nu hebben ze goed nieuws gekregen.
Toch niet naar WK U20
De Zuid-Afrikanen maakten donderdag hun definitieve selectie voor het toernooi bekend en daarin is uiteindelijk toch geen spoor van Campbell te bekennen. Mogelijk zullen ze bij Club toch aangegeven hebben de jongeling liever niet te zien vertrekken.
Campbell krijgt immers ook alsmaar meer zijn kans in de Brugse hoofdmacht. Vorig weekend mocht hij tegen La Louvière nog zijn vierde invalbeurt vieren. Eerder dit seizoen speelde hij zich ook al in de kijker met een fraaie late winnende treffer op het veld van Zulte Waregem.
Amajita head coach Raymond Mdaka has named his final 21-man squad for the U20 FIFA World Cup. 🇿🇦✨
— Lorenz Köhler (@Lorenz_KO) September 18, 2025
The tournament will be hosted in Chile between 27 September and 20 October 2025. pic.twitter.com/FMHMZO3b9M