Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

door
Vandenbempt met gigantische lof:

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 miljoen euro plus bonussen. Maar is hij wel klaar om er eerste doelman te worden? Peter Vandenbempt sprak in buitenlandse media over de Belgische doelman.

LEES OOK: 'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

Lof voor Lammens

Vandenbempt is lovend over Lammens. “Senne is van nature een speler die voor elke bal vecht, altijd de beste wil zijn en altijd zijn kalmte bewaart. Hij lijkt zich totaal niet te laten beïnvloeden door druk, en vergeet niet dat hij een heel jonge keeper is. Zijn fysieke présence is ook indrukwekkend. Hij doet me een beetje denken aan Peter Schmeichel. Hij is een zeer indrukwekkende keeper”, is Vandenbempt heel lovend.

André Onana kon het ondanks zeer sterke periodes bij clubs als Ajax en Inter niet waarmaken bij Manchester United. Vandenbempt doet een heel straffe voorspelling over de Belgische doelman. 

Beter dan Onana

"Ik vond Onana een geweldige keeper toen hij voor Inter speelde, maar zoals veel Manchester United-spelers lijkt hij een aantal van zijn sterke punten te zijn verloren sinds zijn transfer naar Old Trafford. Ik denk echter dat Senne alles in zich heeft om beter te zijn dan Onana, en zeker beter dan Bayindir. Hij maakt misschien wel eens een foutje, maar hij heeft enorm veel zelfvertrouwen en je kunt hem als nummer één vertrouwen."

Vandenbempt ziet Lemmens op termijn de nummer één worden bij de Rode Duivels. “Ja, ik denk zeker dat hij de potentie heeft om nummer één van België te worden. Hij heeft een potentieel zoals Simon Mignolet of zelfs Thibaut Courtois, al betekent dat niet dat hij dat niveau ook zal halen."

"We hebben momenteel veel veelbelovende jonge doelmannen in België. Chelsea heeft er één gecontracteerd met Mike Penders, die op huurbasis naar Strasbourg ging. Ik ben ervan overtuigd dat Senne en Mike de komende jaren de nummers één en twee van het Belgische nationale team zullen worden.”

Zal Lemmens dit seizoen de nummer 1 worden bij Man Utd?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

55
55
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

38
38
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

94
94
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

224
224
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

93
93
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

259
259
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

93
93
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

157
157
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

135
135
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

231
231
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

549
549
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

136
136
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

249
249
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

62
62
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

203
203
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

152
152
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

321
321
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

287
287
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

147
147
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

331
331
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

248
248
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

254
254
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

943
943
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

297
297

Meer sportnieuws