Vincent Kompany in shock: “Complete black-out”

door
Vincent Kompany in shock: “Complete black-out”

Vincent Kompany kroop met Bayern München door het oog van de naald in de beker. Tegen derdeklasser SV Wehen kon Der Rekordmeister maar nipt de overwinning over de streep trekken nadat het eerst al een dubbele voorsprong weggaf.

Er stond de afgelopen weken veel druk op Kompany. De Belgische oefenmeester zit met een dunne kern en de Duitse media verwijten hem vooral te weinig gebruik te maken van de grote talenten bij Bayern. Nu draaide een bekermatch bijna op een drama uit.

LEES OOK: Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Kompany met de handen in het haar

Kompany zat tegen SV Wehen met de handen in het spreekwoordelijke haar. Bayern kwam op een dubbele voorsprong, maar na rust kwam de thuisploeg nog volledig terug. Fatih Kaya, ex-STVV, scoorde twee keer op zes minuten. Het stadion ontplofte nog een keer wanneer Harry Kane een penalty miste.

Kompany was zich al aan het voorbereiden voor verlengingen wanneer Kane alsnog voor de overwinning zorgde. “Het was bekervoetbal. Dat voelde je aan alles. Ik wil Wehen Wiesbaden feliciteren met de strijd die ze geleverd hebben. Onvermoeibaar hebben ze gevochten. De club mag trots zijn. Ik had wel het gevoel dat een van onze kansen er op het einde nog in zou gaan. Wat hun keeper vandaag deed, was buitengewoon.”

Complete black-out bij tegengoals

Kompany was niet te spreken over de tegendoelpunten. “In de periode van onze tegengoals hadden we een black-out. Een 0-2-voorsprong is nooit genoeg. Je moet altijd proberen om voor die derde goal te gaan. Was het een perfecte prestatie? Neen, maar we zijn door. Dat is het belangrijkste”, citeerde Het Laatste Nieuws het Anderlecht-icoon.

Kompany doet het goed bij Bayern...

Meest recent

'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

8
8
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

7
7
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

217
217
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

53
53
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

293
293
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

181
181
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

97
97
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

606
606
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

146
146
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

202
202
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

171
171
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

161
161
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

378
378
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

27
27
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

210
210
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

71
71
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

451
451
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

243
243
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

137
137
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

276
276
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

1064
1064
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

100
100
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

991
991
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

133
133

Meer sportnieuws