Charleroi, Standard, Kortrijk en Eupen kondigen transfers aan

door
Charleroi, Standard, Kortrijk en Eupen kondigen transfers aan

Het Belgische voetbalseizoen is intussen al enkele weken onderweg, maar er blijft zeer veel transfernieuws te rapen. Donderdagavond hebben Charleroi, Standard, KV Kortrijk en AS Eupen bijvoorbeeld nog transfers afgesloten.

LEES OOK: Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

Charleroi strikt weer Fransman

Beginnen doen we op Mambourg, waar ze de voorbije dagen al druk in de weer waren. Na het vertrek van Descotte en Dragsnes en de komst van Scheidler en Van Den Kerkhof doen ze nu een vijfde transfer op drie dagen tijd. Met Jules Gaudin plukken ze nog een linksachter weg bij Paris FC. De 25-jarige Fransman tekent voor twee jaar met optie.

Standard eindelijk af van Djenepo

Rivaal Standard heeft dan weer een deugddoende uitgaande transfer weten te realiseren. Eindelijk werd er immers een oplossing gevonden voor Moussa Djenepo. De Malinese winger was op overschot in Luik, maar heeft nu zijn handtekening gezet bij FC Esteghlal. In Iran wordt hij herenigd met Ricardo Sa Pinto, onder wie hij in zijn eerste periode in Luik ontbolsterde.

Eupen verrast met Bokadi

Een andere oude bekende van de Rouches is dan weer neergestreken in 1B. Daar pakte AS Eupen uit met de komst van Merveille Bokadi, die de club tijdens een proefperiode kon overtuigen. De 29-jarige Congolees is zo een jaar na zijn vertrek bij Standard, waar hij zeven jaar actief was, weer onderdak en tekende voor één seizoen.

KV Kortrijk strikt weer jonge Belg

Ook KV Kortrijk heeft tenslotte nog een mooie transfer verwezenlijkt. De Kerels zijn er nog in geslaagd om een jonge Belg binnen te halen, want ze nemen Manuel Osifo over van OH Leuven. De 22-jarige wordt voor de rest van het seizoen gehuurd met aankoopoptie. Dat is geen toeval, want Osifo is een jeugdproduct van KV Oostende. Daar werkte hij nog samen met trainer Michiel Jonckheere en technisch directeur Nils Vanneste.

Had Standard nog een nieuwe kans moeten geven aan Djenepo?

Meest recent

JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

17
17
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

27
27
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

19
19
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

28
28
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

25
25
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

155
155
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

74
74
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

91
91
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

40
40
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

111
111
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

121
121
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

109
109
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

144
144
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

115
115
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

120
120
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

47
47
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

433
433
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

200
200
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

137
137
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

290
290
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

416
416
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

338
338
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

106
106
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

544
544

Meer sportnieuws