Club Brugge krijgt harde klap: 4 spelers grandioos gebuisd

door
Club Brugge krijgt harde klap: 4 spelers grandioos gebuisd

Dankzij een laat doelpunt van invaller Shandre Campbell graaide Club Brugge zaterdag op het nippertje nog de drie punten mee op het veld van Zulte Waregem. Een opluchting voor Nicky Hayen, wiens beslissing om een halve basisploeg rust te gunnen ei zo na nefast uitdraaide. Nagenoeg niemand wist dan ook goede punten te scoren.

Zelf was Hayen vooral tevreden met de zege, al beseft hij wel dat het spelpeil dringend moet worden opgekrikt. Toch is Het Nieuwsblad wel bijzonder streng voor Blauw-Zwart, dat in de quoteringen algemeen slechter scoort dan Essevee. Hoewel het de tegenstander verdienstelijk het voetballen belette speelde de thuisploeg zelf nochtans bitter weinig klaar.

LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Pech voor Meijer

Niettemin wist er behalve de laat ingevallen matchwinnaar niemand uit te blinken. Meer nog: met uitzondering van doelman Nordin Jackers en invallers Joaquin Seys en Raphael Onyedika, elk bedankt met een zesje, ontving iedereen hoogstens een vijf. Vier spelers kregen zelfs een buis op hun rapport. Ludovit Reis is met 3 op 10 het kneusje van de klas.

Met een magere 4 op 10 doen zowel Bjorn Meijer, Hugo Siquet als Cisse Sandra echter nauwelijks beter. Die eerste verscheen tegen Salzburg eveneens nog aan de aftrap, maar moet zijn plek links achterin allicht terug afstaan. Hoewel de Nederlander nog maar pas zijn contract verlengde krijgt Joaquin Seys er namelijk ongetwijfeld de voorkeur op Meijer.

Siquet & Sandra

Aan de overkant moet Siquet dan weer ook Kyriani Sabbe, pas weer fit maar dinsdag wel al meteen snedig ingevallen, opnieuw voor zich dulden in de pikorde. Tenslotte kon de rechtsachter zelf andermaal niet overtuigen. Tot slot viel ook Sandra niet voor het eerst door de mand, al moest het product van eigen kweek wel terug opdraven als rechtsbuiten.

Niet zijn natuurlijke positie, maar wanneer Hayen kan rekenen op échte wingers zoals Carlos Forbs, Michal Skoras en Mamadou Diakhon dreigt hij wel weer naar de achtergrond te verdwijnen. Zeker nu ook Campbell zijn visitekaartje afgaf is er straks zelfs in de wedstrijdkern misschien dus geen plaats meer voor Sandra, die nog tot medio 2027 vastligt.

In wie gelooft u nog het meest?

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

258
258
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

198
198
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

187
187
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

30
30
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

234
234
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

107
107
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

671
671
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

337
337
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

555
555
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

109
109
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

481
481
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

519
519
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

342
342
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

276
276
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

171
171
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

382
382
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

364
364
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

538
538
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

47
47
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

412
412
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

237
237
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

434
434
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

560
560

Meer sportnieuws