Club Brugge kondigt verrassende transfer aan

door
Club Brugge kondigt verrassende transfer aan

Club Brugge kende de afgelopen jaren heel wat succes op de transfermarkt, maar het kan niet altijd prijs zijn uiteraard. Daniel Perez werd in 2021 binnengehaald als een groot talent, maar enkele jaren later verlaat hij Blauw-Zwart definitief.

Perez speelde uiteindelijk 11 keer voor de hoofdmacht en 36 wedstrijden voor Club NXT. De 23-jarige Venezolaan kon echter nooit overtuigen. Nu trekt de aanvaller naar het Cypriotische Nea Salamis Famagusta FC. De deal werd officieel aangekondigd.

LEES OOK: Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Verrassende uitdaging

Perez kiest aldus voor een opvallende uitdaging in Cyprus. ‘De Venezolaanse aanvaller Daniel Pérez verlaat Club Brugge en vervolgt zijn carrière bij het Cypriotische Nea Salamis Famagusta FC. Hij tekent er een contract voor één seizoen met een optie voor een extra jaar’, zo staat te lezen op de webstek van Club Brugge.

Perez werd onder meer uitgeleend aan KV Oostende en Lokeren-Temse, maar ook daar ging het niet van een leien dakje. Eerder kondigde hij zijn afscheid bij Club Brugge al aan en nu is zijn nieuwe club aldus ook bekend: Famagusta FC. Hij trekt de deur van Blauw-Zwart definitief dicht.

Op zoek naar doorbraak

Perez kon nooit doorbreken bij Club Brugge en zoekt nu elders zijn geluk. ‘Pérez kwam in 2021 over van Metropolitanos FC en speelde vijf seizoenen voor Blauw-Zwart. In totaal kwam hij 11 keer in actie voor de A-kern en speelde 36 wedstrijden voor Club NXT U23. Zijn allereerste doelpunt voor Blauw-Zwart maakte Dani in 2021 in de Challenger Pro League tegen Union Saint-Gilloise.’

Perez wist wél te scoren in de Jupiler Pro League, maar de concurrentie bij Blauw-Zwart was uiteindelijk te groot. ‘Een maand later volgde zijn eerste treffer in de Jupiler Pro League tegen KAA Gent. Na uitleenbeurten aan onder andere KV Oostende en Lokeren-Temse, maakt Pérez nu de definitieve overstap naar Nea Salamis Famagusta FC in Cyprus.’

Had Daniel Perez meer kansen moeten krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

7
7
PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

PSV liet afgelopen zomer met Johan Bakayoko en Kjell Peersman twee Belgen definitief vertrekken, ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw transferrecord Club, toptransfer Lewandowski'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

165
165
Anderlecht jubelt: talenten verbazen op WK U20

Gisterenavond werden de halve finales van het WK U20 afgerond. Marokko nam het op tegen Frankrijk en ...

129
129
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

50
50
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

153
153
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

81
81
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

91
91
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

133
133
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

69
69
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

269
269
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

126
126
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

88
88
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

66
66
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

121
121
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

100
100
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

117
117
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

178
178
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

705
705
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

97
97
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

392
392
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

301
301
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

234
234
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

195
195
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

336
336

Meer sportnieuws