'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

door
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al heel lang aan een transfer gelinkt. Er duiken nu weer opvallende geruchten op. Komt er eindelijk schot in de zaak in dit transferdossier?

LEES OOK: 'Zorgen' om Antwerp-sterkhouder: Wils verklaart

Balikwisha naar de Ligue 1?

Balikwisha zou in vergevorderde onderhandelingen zijn met een Franse eersteklasser. Het zou gaan om een club die zich plaatste voor Europa. Dat laat Top Mercato weten. Het moet dan gaan om PSG, Marseille, AS Monaco, OGC Nice, Lille OSC, Strasbourg of Olympique Lyon. 

De kans is groot dat het om een van deze laatste vier clubs gaat. Vooral Lyon werd al vaak gelinkt aan spelers uit België en makelaars hebben er goede contacten. Balikwisha wordt aan heel veel ploegen gelinkt.

Celtic, Leeds, Southampton, Hoffenheim en Borussia Mönchengladbach werden ook al genoemd. Bij Antwerp willen ze dolgraag meewerken aan een transfer, want de voormalige speler van Standard heeft een zwaar loon. Ze kunnen het geld zeer goed gebruiken.

Meer dan 5 miljoen euro?

Balikwisha kostte Antwerp 5 miljoen euro, dus ze willen dat bedrag zeker recupereren. De speler heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 7 miljoen euro, maar hij heeft nog maar een jaar contract op de Bosuil. RAFC mag dus hopen wel op een uitgaande transfer die het nodige geld in het laatje kan brengen.

Naast Balikwisha hoopt Antwerp ook snel Senne Lammens te verpatsen. De doelman moet 20 miljoen euro opbrengen. Geld dat de club héél erg nodig heeft, zeker na het mislopen van een Europees ticket.

Zal Balikwisha meer dan 5 miljoen opleveren?

Meest recent

Beveren wint weer, Club Luik sluipt top drie binnen

Er stonden zaterdagavond nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Leider ...

10
10
'Dramatische diagnose voor De Bruyne'

Na de pandoering van eerder deze week in de Champions League op PSV heeft Napoli zich zaterdag ...

94
94
Nieuwe coach OHL bekend? Opmerkelijke naam op tribune gespot

OH Leuven pakte zaterdag een mentale opsteker, want het sleepte in de Dijlederby op KV Mechelen in ...

47
47
Pocognoli pakt eindelijk eerste zege bij Monaco

In zijn derde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli eindelijk zijn ...

40
40
Man Utd bibbert nog, maar klopt uiteindelijk Brighton

Sinds Senne Lammens onder de lat staat, gaat het Manchester United voor de wind. Na de zes op zes ...

75
75
Mechelen laat zege nog liggen, maar wordt wel derde

KV Mechelen zal met een dubbel gevoel achterblijven na de wedstrijd tegen OH Leuven. Het liet de ...

45
45
Code rood bij Red Flames: Gunnarsdottir messcherp na verlies

De Red Flames verloren na een povere prestatie met 4-2 van Ierland. Dinsdag zullen de Belgische ...

33
33
De Zerbi komt met vreemde uitleg over situatie Vermeeren

Arthur Vermeeren werd in de zomer van RB Leipzig naar Olympique Marseille getransfereerd. De ...

71
71
Beste jeugdacademies volgens CIES: dit is de beste Belgische club

Het onderzoeksbureau CIES heeft weer een analyse gemaakt over de jeugdopleidingen van de ...

283
283
Geluk en drama in Napels: De Bruyne scoort, maar valt uit

In de Serie A stond om 18u de topper tussen Napoli en Inter op het programma. Kevin De Bruyne opende ...

111
111
Leko doet stevig boekje open over relatie met Wilmots

Standard kende woelige jaren onder het bewind van 777 Partners, wat niet meer dan notoire oplichters ...

134
134
Scorende Talbi vloert Chelsea, Newcastle juicht alsnog

In de Premier League vonden er om 16u amper twee matchen plaats. Chelsea en Newcastle United hoopten ...

35
35
Westerlo bijt tanden stuk op Dender, Club NXT juicht

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League hebben ze zopas twee matchen afgewerkt. KVC ...

136
136
Kompany en Bayern stomen door, monsterscore Leipzig

In de Bundesliga stonden er namiddag heel wat duels op het programma. Onder meer Bayern München ...

82
82
Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

46
46
Leko gek van sterkhouder Standard: "Graag bij AA Gent"

Ivan Leko was twee jaar trainer van Standard en deed het daar degelijk. Zelf blikt hij tevreden ...

241
241
Belgische tweedeklasser maakt indruk: "Acht miljoen euro!"

Heel veel Belgische clubs hebben buitenlandse investeerders. In de Challenger Pro League circuleert ...

164
164
Hasi verrast met bericht over Kompany

Bij RSC Anderlecht balen velen nog steeds dat Vincent Kompany zijn werk er niet kon afmaken. Wouter ...

261
261
Leko verrast met deze conclusie over Standard-periode

Ivan Leko werkte twee jaar bij Standard en naar eigen zeggen deed hij dat met plezier. Toch kwam er ...

75
75
Hét bewijs: waarom alle 'paniek' rondom De Bruyne onnodig is

Kevin De Bruyne kreeg de volle laag na de 6-2-pandoering tegen PSV. In België heet het dan weer ...

66
66
KV Mechelen lacht: wat Hasi niet lukte, realiseert Vanderbiest wel

Frederik Vanderbiest doet het werkelijk uitstekend bij KV Mechelen. De Maneblussers doen het sinds ...

124
124
Boskamp over Kompany: "Azijnzeikers zwijgen opgelegd"

Johan Boskamp is een liefhebber van goed voetbal. De voormalige succescoach van RSC Anderlecht kijkt ...

121
121
'Zorgen' om Antwerp-sterkhouder: Wils verklaart

Royal Antwerp FC staat voor een zeer moeilijke uitdaging tegen Club Brugge. In principe is enkel een ...

136
136
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

223
223
Wéér crisis bij RSCA: wie neemt verantwoordelijkheid op?

We gaven het al zeer snel aan: de zomermercato van Anderlecht is niet geslaagd. Bepaalde waarnemers ...

282
282

Meer sportnieuws