Bij Club Brugge haalden ze al voor bijna 30 miljoen euro aan nieuwe spelers. Daarachter volgt RSC Anderlecht al op verre afstand met ongeveer 15 miljoen euro. De Bruggelingen lijken wel één risico te hebben genomen. Nicky Hayen gaat niet akkoord.
Club Brugge betaalde 7 miljoen euro (6 miljoen euro plus 1 miljoen euro aan bonussen) voor Carlos Forbs. Dat bedrag zou eventueel nog kunnen oplopen tot 9 miljoen euro. In Nederland begrijpen ze er niets van.
LEES OOK: Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?'
Forbs zorgt voor ophefBij Ajax viel Forbs compleet door de mand, in Wolverhampton idem dito. Hayen is allerminst onder de indruk van deze uitspraken. Op zijn persbabbel sprak hij over de komst van Forbs.
"Ik kijk niet naar wat er over hem gezegd wordt. Ze doen smalend, maar ze hebben er uiteindelijk zelf toch 14 miljoen euro voor betaald? Dat betaal je niet voor iemand die niets kan. Vertrouwen doet heel veel met een speler. En dat is wat we hem willen geven. Hij heeft snelheid en een actie. Specifieke kwaliteiten die we ten volle willen benutten”, zei de coach.
Mislintat geen waardemeter
Die 14 miljoen euro dateert wel van het tijdperk van Sven Mislintat. In die zomer gebeurden er wel meerdere zaken die onlogisch wagen en het daglicht niet mochten zien. Dat hij dergelijke transfersom betaalde, is dus niet bepaald een waardemeter.
Onze redactie ging ook zijn oor te luister leggen in Amsterdam. Wat ze daar te zeggen hadden over Forbs, dat kan je hier nog eens teruglezen. Aan Forbs en Club Brugge om de criticasters hun ongelijk te bewijzen.