'Kassa rinkelt bij AA Gent: prijskaartje Watanabe bekend'

door
'Kassa rinkelt bij AA Gent: prijskaartje Watanabe bekend'

Officieel is het nog wachten op witte rook, maar dat lijkt nu louter nog een kwestie van tijd. AA Gent staat op het punt om afscheid te nemen van Tsuyoshi Watanabe, die dan toch naar Feyenoord verhuist. Ondertussen geraakten er meer details bekend over de lucratieve deal.

Een paar weken nadat ze afhaakten op de hoge eisen van de Buffalo's, die een tiental miljoen wilden vangen voor hun defensieleider, kloppen de Rotterdammers door een wrede speling van het lot opnieuw aan in de Planet Group Arena. In een onderlinge oefenmatch liep verdediger Thomas Beelen een beenbreuk op, waardoor ze plots alsnog doorduwen.

LEES OOK: 'Groen licht bij AA Gent: steunpilaar richting uitgang'

Feyenoord strikt Watanabe

Bovendien bracht David Hancko intussen geld in het laatje, terwijl ook Igor Paixao binnenkort de kassa zal doen rinkelen. En dus besloot Feyenoord, dat ook enkele alternatieven door de vingers zag glippen, om een versnelling hoger te schakelen in de jacht op Watanabe. De Telegraaf bevestigt nu dat de onderhandelingen zich in de finale fase bevinden.

"Feyenoord heeft beet en is er in grote lijnen uit met AA Gent. Naar verwachting wordt de deal op korte termijn definitief afgerond", zal de 28-jarige Japanner volgens de krant vlug aansluiten op het oefenkamp van zijn nieuwe werkgever in Duitsland. AA Gent zou een prijskaartje van acht miljoen hanteren, een bedrag dat wellicht dus op tafel wordt gelegd.

Afwezig op Gentse Feesten

Een compromis tussen de originele vraagprijs van de Buffalo's en het vorige bod uit De Kuip, dat naar verluidt een zestal miljoen bedroeg. Andere bronnen in Nederland beweren zelfs dat Watanabe daar inmiddels gesignaleerd werd om zijn medische testen af te leggen en foto's te nemen. Dinsdag zou zijn officiële presentatie al op het programma staan.

Dat kan zomaar kloppen, want Het Nieuwsblad merkt dan weer op hoe de viervoudig international maandagavond ontbrak tijdens de traditionele ploegvoorstelling op de Gentse Feesten. Volgens de krant kan Watanabe dan ook "in sneltreinvaart de overgang naar de Kuip maken". Beide partijen zouden de transfer nu zo snel mogelijk willen beklinken.

🔥 Wat iedereen nu leest

Van der Elst kruipt in glazen bol:
Van der Elst kruipt in glazen bol: "Dít zijn de titelkandidaten"
'Droomleven Courtois in Madrid plots op losse schroeven'
'Droomleven Courtois in Madrid plots op losse schroeven'

Watanabe zal prima passen bij Feyenoord

Meest recent

'Antwerp zet leegloop in: twee smaakmakers richting exit'

Hoewel er ook op inkomend gebied nog werk aan de winkel is op de Bosuil gaat Antwerp vooral op ...

170
170
'Comeback in Anderlecht: verloren zoon speelt open kaart'

Hoewel het al een karrenvracht nieuwkomers in huis haalde, en nu vooral zelf de veel te brede ...

139
139
'Here we go: transfervuurwerk barst los bij Club Brugge'

Club Brugge heeft tot dusver reeds een drukke zomer achter de rug. Daar lijkt echter nog niet meteen ...

416
416
'Kassa rinkelt bij AA Gent: prijskaartje Watanabe bekend'

Officieel is het nog wachten op witte rook, maar dat lijkt nu louter nog een kwestie van tijd. AA ...

205
205
Ruben Van Gucht na nieuwe relatiebom: "Het gaat hard..."

Afgelopen weekend stond Ruben Van Gucht weer in het oogpunt van de belangstelling. De VRT-journalist ...

1865
1865
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?'

Club Brugge heeft het seizoen goed ingezet, want in de Supercup tegen Union trok de bekerwinnaar aan ...

862
862
'Renard draait overuren: Anderlecht rondt huiswerk af'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want in zijn eerste zomermercato aan het roer bij RSC ...

518
518
‘Joos en Vandenbempt huiveren na dramatische VRT-beslissing’

Het zijn woelige tijden voor veel productiehuizen en zeker ook voor onze meest bekende zenders. ...

1054
1054
Blunder JPL-clubs? Toptransfer voor Belgische aanvaller

De Belgische ploegen speuren doorlopend naar die buitenlandse witte merel, maar het is misschien ...

210
210
'Union SG speelt het hard en weigert hoogste bod ooit'

Union SG verkocht al voor héél wat miljoenen euro's en de Champions League gaat ook ...

264
264
'Isak zorgt voor waanzinnige transferbom'

Alexander Isak is een spits die bij veel Europese topclubs wordt gevolgd. Liverpool probeerde hem ...

242
242
'Mazzu verrast vriend en vijand met nieuwe Belgische club'

Felice Mazzu kende een moeilijke carrière sinds hij vertrok bij Union SG. De Belgische ...

388
388
Transferstilte? KRC Genk werkt in stilte aan stunt

KRC Genk leek vorig seizoen op weg naar de landstitel, maar in de Play-Offs ging het mis. Ze ...

629
629
'Standard onstopbaar: aanwinst nummer twaalf op komst'

Standard is al heel erg actief geweest op de transfermarkt, maar de Rouches lijken nog niet klaar te ...

274
274
'Groen licht bij AA Gent: steunpilaar richting uitgang'

Een paar dagen voor de competitiestart wacht Ivan Leko nog altijd op verdere versterking bij AA ...

258
258
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van toptarget'

Met zes nieuwkomers heeft RSC Anderlecht al een drukke zomermercato achter de rug. Toch blijkt de ...

554
554
'Witte rook bij Club Brugge: knaltransfer volledig rond'

Met een overwinning tegen Union in de Supercup heeft Club Brugge dit seizoen al een eerste prijs te ...

880
880
KRC Genk dient Anderlecht alweer ferme tik uit

De afgelopen jaren is het een pittige strijd geweest om jonge talenten tussen KRC Genk en RSC ...

533
533
'Club Brugge heeft prijs: akkoord over duurste zomerdeal'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1072
1072
'Renard kijkt naar 'favoriete markt' voor enorme buitenkans'

RSC Anderlecht wordt aan tientallen spelers gelinkt. Paars-Wit speurt dankzij Olivier Renard vaak ...

354
354
‘Grootmacht plant waanzinnige zet met Rodri’

Real Madrid is ondanks het spenderen van 178 miljoen euro aan nieuwe spelers niet van plan om te ...

194
194
Van der Elst wijst plots naar dé Jashari-vervanger

Club Brugge wist tot op heden drie spelers aan te trekken. Dat kostte de club al een slordige 18 ...

452
452
OH Leuven maakt plots twee buitenlandse aanwinsten bekend

Bij OH Leuven bleven ze al bij al nog rustig op de transfermarkt. Opvallend genoeg kondigden ze de ...

67
67
'Union SG stunt met komst Nederlands international'

Bij Union SG zijn ze op zoek naar een nieuwe keeper, nadat Anthony Moris naar Saudi-Arabië ...

416
416
Meijer doet boekje open over Feyenoord en Club Brugge

Bjorn Meijer leek enkele weken op weg naar Feyenoord, maar de Nederlander zag de transfer alsnog ...

924
924

Meer sportnieuws