Mignolet speelt open kaart: "Die transfer was geen optie"

door
Mignolet speelt open kaart:

Simon Mignolet kent een goede voorbereiding en de kans is bijzonder groot dat hij de strijd met Nordin Jackers zal winnen. Morgen komt daar zekerheid over wanneer Club Brugge in de supercup Union SG treft. 'Big Si' blijft dus gewoon in Brugge.

LEES OOK: Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Geen FC Kopenhagen

Mignolet is 37 jaar en heeft nog maar een jaar contract bij de bekerwinnaar. Club Brugge werd even verrast toen FC Kopenhagen werd genoemd. De Denen, die ondertussen al een andere doelman haalden, polsten even naar de ex-Rode Duivel.

"Er is elk jaar wel interesse. Een doelman kan voor extra ervaring zorgen, ook naast het veld. Kijk naar Scott Carson, die bij Manchester City lang derde doelman was. Maar dit jaar was de interesse veel concreter. Mijn makelaar heeft met Kopenhagen gesproken, maar een overgang was niet mogelijk", verklaart Mignolet in Het Belang van Limburg.

Bij Club Brugge blijven

FC Kopenhagen is een mooie club én stad, maar het kwam dus niet tot een transfer. Alle partijen moesten een akkoord vinden: Club Brugge met FC Kopenhagen en de Denen met Mignolet. Dat bleek een te moeilijk dossier.

"Waarom de deal niet doorgang? Omdat er geen interesse was van alle partijen. Toen dat duidelijk werd, was het geen item meer. Ik heb er eigenlijk zelfs niet echt over nagedacht. Ik heb hier mijn doelstellingen. Mocht er een opening zijn geweest, dan misschien… Maar dan moest alles ook afgevinkt zijn voor mij", zei de keeper.

Mignolet verdient goed zijn boterham in Brugge en voelt zich ook naast het veld zeer goed in West-Vlaanderen. Hij speelde in het buitenland al voor Sunderland en Liverpool. Mignolet hoopt dat hij als eerste keeper zijn carrière kan afsluiten bij Club Brugge.

Zal Mignolet zijn carrière afsluiten bij Club Brugge?

Meest recent

Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

12
12
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

108
108
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

179
179
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

20
20
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

60
60
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

146
146
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

107
107
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

28
28
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

438
438
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

513
513
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

440
440
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

467
467
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

311
311
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

443
443
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1128
1128
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1306
1306
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

363
363
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

396
396
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

356
356
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

338
338
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

634
634
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

740
740
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

321
321
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1488
1488
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

655
655

Meer sportnieuws