'Vergeten Belgisch toptalent mag plots dromen van CL'

85
'Vergeten Belgisch toptalent mag plots dromen van CL'

De toekomst van de Rode Duivels lijkt verzekerd, want er lijken nog heel wat grote Belgische talenten in aantoch te zijn. Al is het altijd met twee woorden spreken, want de voorbije jaren wisten verschillende 'toekomstige toppers' niet door te breken. Eén van hen maakt nu met vertraging toch carrière.

In 2017 leek Standard een gouden slag te slaan door één van de grootste talenten van aartsrivaal Anderlecht weg te plukken. Met Evangelos Patoulidis leken ze een toekomstige topper te strikken, maar de middenvelder zou op Sclessin uiteindelijk nooit doorbreken.

Daarna passeerde het toptalent ook nog bij KV Oostende. Daar speelde hij wel een handvol wedstrijden in de Jupiler Pro League, maar ook bij de kustploeg manifesteerde hij zich niet. Toen Patoulidis er in 2023 moest vertrekken, vond hij zelfs een halfjaar geen nieuwe club.

Patoulidis breekt alsnog door

De middenvelder trok dan maar naar Scandinavië om zijn carrière opnieuw te lanceren en dat bleek een gouden zet. Na een jaar bij het Finse FC Haka trok hij eind februari naar Sandefjord en daar maakte Patoulidis in de laatste maanden indruk.

Hij was in de Noorse topklasse goed voor twee goals en vier assists in dertien wedstrijden en daarmee heeft hij heel wat interesse gelokt. Volgens TV2 trekken clubs uit Nederland en Schotland aan de mouw van Patoulidis.

Volgend seizoen in de Champions League?

De meest concrete optie zou echter Rijeka zijn. De Kroatische kampioen zou zelfs van plan zijn om in de komende dagen een bod neer te leggen voor Patoulidis. Die mag zo op zijn 23ste plots dromen van Champions League-voetbal.

Rijeka mag de komende weken immers proberen om een ticket voor de league phase af te dwingen, al zullen ze daarvoor wel drie voorrondes moeten zien te overleven. De eerste horde wordt de Bulgaarse landskampioen Ludogorets.

Zou hij ook interessant zijn voor een Belgische club?

Meest recent

Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

363
363
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

49
49
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

42
42
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

35
35
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

75
75
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

26
26
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

173
173
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

349
349
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

35
35
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

155
155
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

86
86
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

90
90
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

155
155
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

126
126
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

41
41
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

208
208
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

390
390
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

76
76
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

241
241
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

859
859
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

271
271
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

409
409
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

253
253
Op de valreep: Club Brugge kondigt twee transferdeals aan

De transfermarkt sloot donderdagavond al zijn deuren, maar daags nadien sijpelen er nog deals naar ...

514
514
Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust

De bezorgdheid rond Jamal Musiala was na de voorbereiding van Bayern München erg groot. Het ...

49
49

Meer sportnieuws