'Anderlecht kijkt op na nieuwe transferupdate Stroeykens'

door
'Anderlecht kijkt op na nieuwe transferupdate Stroeykens'

Het is al een zeer drukke transferzomer geweest voor Anderlecht en er lijkt nog heel wat activiteit verwacht te mogen worden. In de eerste plaats lijken er de komende weken nog de nodige spelers te gaan vertrekken.

Thomas Foket, Majeed Ashimeru en Alexis Flips werden alvast teruggezet naar RSCA Futures om hen duidelijk te maken dat ze zo snel mogelijk een nieuwe club moeten vinden. Ook spelers als Mads Kikkenborg en Ludwig Augustinsson mogen nog andere oorden opzoeken.

LEES OOK: ‘Stroeykens maakt fans woest met transferbeslissing’

Anderlecht krijgt goed nieuws over Stroeykens

Daarnaast blijft het ook afwachten wat er zal gebeuren met de spelers die hun laatste contractjaar ingaan. Vooral voor Mario Stroeykens is er de nodige interesse. Vanuit Nederland kwam donderdag overgewaaid dat de middenvelder in beeld is bij PSV.

Desondanks moet Anderlecht zich volgens Het Nieuwsblad en La Dernière Heure nog niet te veel zorgen maken. Zij stellen dat Stroeykens slechts een plan-B is voor de Nederlandse kampioen, die nog een nieuwe nummer tien zoekt na het vertrek van Malik Tillman naar Leverkusen.

Geen prioriteit bij PSV

In eerste instantie zou PSV de pijlen richten op Sven Mijnans, de spelmaker van AZ. Dat is echter niet geneigd om nog een sterkhouder naar de concurrent te laten vertrekken, nadat eerder Ruben van Bommel al de overstap maakte.

De onderhandelingen lopen dus moeizaam, maar PSV blijft proberen. Pas als de overgang van Mijnans definitief zou afspringen, komt Stroeykens in beeld. Maar ook dan lijkt PSV nog andere ijzers in het vuur te hebben.

🔥 Populair bij onze lezers

Geheim uit kleedkamer Oranje Leeuwinnen komt aan het licht
Geheim uit kleedkamer Oranje Leeuwinnen komt aan het licht

Zou Stroeykens een beter optie zijn dan Mijnans voor PSV?

Meest recent

‘Lammens onverbiddelijk afgedankt door Antwerp’

Hij werd uitgeroepen tot speler van het seizoen, werd Rode Duivel en stond niet te springen om ...

180
180
Contract tot 2030: City heeft vijfde zomeraanwinst binnen

Na de tegenvallende resultaten van afgelopen seizoen, besloot Manchester City om in te grijpen. ...

10
10
Supporters luiden alarmbel: verzet na uitblijven TV-akkoord

Het aftellen is begonnen: binnen een dikke week gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

285
285
Antwerp haalt bekend gezicht terug, OHL verlengt sterkhouder

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

39
39
'Aanwinst drie én vier: Club op zucht van miljoenenslag'

Bij Club Brugge is het aftellen geblazen tot de start van het nieuwe seizoen, zondagavond is ...

503
503
‘Wat er privé gebeurt bij Van der Gijp is shockerend’

Er zijn van die momenten die zich stilletjes aankondigen, maar toch blijven hangen. Zo’n beeld ...

82
82
Transfer Lang rond: Napels ontploft na foto met KDB en Lukaku

SSC Napoli blijft zich maar verder versterken. De Italiaanse kampioen maakte donderdag immers ook de ...

297
297
Code rood bij Club: Hayen moet puzzelen in Supercup

Zondag neemt Club Brugge het in de Supercup op tegen Union. In de laatste rechte lijn richting dat ...

843
843
Woedende Standard-fans versturen ferm dreigement

Op de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League ontvangt promovendus La Louvière in het ...

209
209
Onrust bij KAA Gent? Delorge doet boekje open over Leko

Ivan Leko moet KAA Gent weer naar de bovenste regionen van het Belgische voetbal zien te brengen. De ...

505
505
Gelekt: na Napoli-rel steelt De Bruyne van Lukaku

Kevin De Bruyne maakte transfervrij de overstap van Manchester City naar Napoli. De Italiaanse ...

130
130
‘Transfer Mario Stroeykens wordt nachtmerrie’

Mario Stroeykens is bij RSC Anderlecht uitgegroeid tot een absolute sterkhouder. Paars-Wit miste de ...

412
412
Leko maakt genadeloos brandhout van KAA Gent-speler

Ivan Leko legt er flink de pees op bij KAA Gent. De Kroatische oefenmeester riep eerder al om ...

503
503
'Club Brugge keert kar: transferhuiswerk (voorlopig) af?'

Club Brugge staat met Carlos Forbs op het punt om een derde zomeraanwinst vast te leggen. De honger ...

895
895
Commotie rond competitiestart: DAZN lanceert statement

Binnen ruim een week gaat de bal weer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behoudens een ...

1874
1874
‘Explosie nabij: Jashari botst frontaal met Club’

De transfersoap van Ardon Jashari lijkt nog wel even voort te duren. De laatste update kwam van Het ...

963
963
Retroshock: Antwerp duikt plots in het verleden’

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen staat stilaan helemaal voor de deur. Volgende week ...

187
187
'Anderlecht kijkt op na nieuwe transferupdate Stroeykens'

Het is al een zeer drukke transferzomer geweest voor Anderlecht en er lijkt nog heel wat activiteit ...

401
401
‘Rode Duivel huilt: Saudi-fortuin gaat in rook op’

In Saudi-Arabië blijven ze proberen om zoveel mogelijk topspelers binnen te halen om het niveau ...

298
298
'Nieuwe twist in transfersoap rond Jashari'

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Ardon Jashari. De sensatie van Club Brugge is deze ...

1139
1139
'Union loopt blauwtje in zoektocht naar nummer 1'

Zondag opent Union zijn seizoen officieel met de Supercup tegen Club Brugge, maar helemaal op punt ...

111
111
'Spitsencarousel bezorgt Union megatransfer'

Union nam woensdag definitief afscheid van Anthony Moris, die zijn handtekening zette bij het ...

145
145
Bataille verbaast met nieuwe club na vertrek bij Antwerp

Antwerp nam deze zomer alweer afscheid van verschillende sterkhouders. Dat gebeurde jammer genoeg ...

238
238
'Overmars heeft beet: medische keuring gepland'

Voor Antwerp is het alweer een woelige transferzomer, waarin de Great Old weer heel wat belangrijke ...

436
436
Marc Coucke’s post over Tomorrowland blijft nazinderen

België schrikte gisteren hevig toen het nieuws doorsijpelde over de zware brand op de ...

422
422

Meer sportnieuws