'Club Brugge neemt afscheid: trio levert jackpot op'

door
'Club Brugge neemt afscheid: trio levert jackpot op'

Club Brugge gaat een historische zomer tegemoet, waarin de kassa luider zal rinkelen dan ooit tevoren. Zelfs indien Ardon Jashari alsnog gewoon op post blijft zullen drie andere goudhaantjes namelijk ongetwijfeld nog de nodige miljoenen in het laatje brengen.

Zo lijkt het louter nog een kwestie van tijd vooraleer Chemsdine Talbi zijn overstap naar Sunderland definitief wordt afgerond. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri legde de 20-jarige winger intussen met succes zijn medische testen af bij de Engelse promovendus, waar hij zijn kribbel zette onder een vijfjarig contract.

Nu de deal helemaal in kannen en kruiken is verschijnt er nog volgens Tavolieri een twintigtal miljoen op de Brugse bankrekening, een bedrag dat via bonussen met nog eens drie miljoen kan oplopen. Samen met de eerdere inkomsten van onder meer Maxim De Cuyper staat de teller zo reeds op een slordige 50 miljoen.

LEES OOK: Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

Onyedika & Ordonez

Daarmee houdt de transfergekte echter niet op in Westkapelle, waar ook Christos Tzolis op de nodige interesse kan rekenen. Blauw-Zwart hoopt hem wel nog langer aan boord te kunnen houden, maar in het geval van zowel Joel Ordonez als Raphael Onyedika lijkt een stap hogerop daarentegen een uitgemaakte zaak.

Zo acht Het Nieuwsblad het "quasi zeker" dat het duo, met een opgetelde marktwaarde van 48 miljoen eveneens dure vogels, frisse lucht zal opsnuiven. Eenzelfde geluid valt ook bij Het Laatste Nieuws te rapen, al zou er van concrete belangstelling voorlopig geen sprake zijn. Dat lijkt evenwel slechts stilte voor de storm.

Club zkt. vervangers

Volgens de krant zijn Onyedika en Ordonez namelijk allebei wel degelijk gegeerd in het buitenland, waar de markt simpelweg nog op gang moet komen. Vermits de tijd voor beide rijp is om andere oorden op te zoeken, en ze zelf hun zinnen op een nieuwe uitdaging hebben gezet, lijkt een verlengd verblijf dus uitgesloten.

De leegloop gaat zo onverminderd verder in Jan Breydel, waar er wel voldoende middelen voorhanden zijn om opnieuw een competitieve selectie samen te stellen. Zo werd met Ludovit Reis al een vervanger gevonden voor Onyedika, die net zich net als Ordonez voorlopig gewoon nog meldde op het Brugse oefenkamp.

Wie zal Club het meest misssen?

Meest recent

Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

16
16
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

6
6
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

19
19
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

72
72
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

15
15
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

175
175
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

96
96
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

61
61
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

100
100
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

109
109
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

90
90
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

86
86
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

118
118
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

170
170
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

198
198
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

107
107
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

80
80
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

312
312
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

199
199
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

597
597
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

214
214
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

491
491
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

466
466
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

357
357

Meer sportnieuws