'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

door
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt het huiswerk nog altijd niet af in het Lotto Park. Olivier Renard hoopt er zelfs nog meerdere profielen toe te voegen aan de selectie. Om die vacatures te vullen is de sportief directeur zelfs bereid om de nodige risico's te nemen.

Voor de benodigde versterking centraal achterin lijkt de lat alvast hoog te liggen. Vermeende targets zoals Armel Bella-Kotchap of Étienne Youté moeten naar verluidt namelijk een stevige stuiver kosten. Afwachten of de Brusselaars, die tot dusver reeds een slordige 14 miljoen spendeerden aan nieuwkomers, bereid zijn om zo diep in de buidel te tasten.

LEES OOK: 'Anderlecht pakt door: oud-speler Ajax op komst'

Renard zoekt flankaanvaller

Tenslotte moet Renard ondanks de komst van Ilay Camara, met een prijskaartje van 4,5 miljoen voorlopig de duurste aankoop, nog genoeg budget voorzien voor vers bloed op de flanken. Op papier beschikt Besnik Hasi daar weliswaar over voldoende alternatieven, maar behalve de jonge Ibrahim Kanaté beschikt geen van hen over snelheid of diepgang.

Bovendien beweegt er alsmaar meer rond Nilson Angulo, die mogelijk nog andere oorden opzoekt. Om de concurrentie met onder meer Thorgan Hazard, César Huerta en Tristan Degreef aan te scherpen zou Paars-Wit dan ook een oogje hebben laten vallen op Gabriël Misehouy, die in het recente verleden al meermaals op de radar prijkte in Neerpede.

Enfant terrible voor RSCA?

Vorige zomer besloot de 19-jarige Nederlander evenwel om Ajax in te ruilen voor Girona, waar hij tot medio 2028 vastligt. Nadat hij vorig seizoen bleef steken op één doelpunt in 11 optredens zou Misehouy er evenwel voor openstaan om alweer elders frisse lucht op te snuiven. Dat wordt nu tevens bevestigd door Het Nieuwsblad en La Dernière Heure.

Zijn entourage vertelt hen dat een overstap naar Anderlecht wel degelijk een optie vormt. "Hij staat bij RSCA dus op een lijst, maar of er zal worden doorgeduwd is een andere vraag. Er bereiken ons signalen dat hij een speler met een speciale handleiding is", blijkt Misehouy, wiens marktwaarde op één miljoen wordt geschat, wel een enfant terrible.

Trending:

‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

Misehouy zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

70
70
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

115
115
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

169
169
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

131
131
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

285
285
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

524
524
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

500
500
Standard stunt wéér: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

167
167
Genk hakt knoop door: middenvelder afgedankt

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

270
270
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

De selectie van RSC Anderlecht is maandag afgereisd naar het Nederlandse Renesse voor een oefenkamp. ...

1066
1066
'Medische proeven al afgelegd: tweede zomeraanwinst Barça'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

80
80
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Ardon Jashari was hét prestigeproject van Dévy Rigaux, zijn eerste grote vis als ...

1376
1376
0 op 6 voor Flames: Spanje geeft België zesklapper om de oren

Op het Europees kampioenschap in Zwitserland staan de Red Flames op de rand van de uitschakeling. Na ...

111
111
‘Jashari sleept Club en AC Milan mee in transferoorlog’

De afgelopen weken en dagen is er al veel inkt gevloeid over Ardon Jashari, die Club Brugge allicht ...

350
350
'Anderlecht all-in: Renard mikt op peperdure verdediger'

RSC Anderlecht haalde tot dusver reeds zes versterkingen in huis, maar daarmee is de honger van ...

446
446
'Pech voor Van Crombrugge: Genk strikt opvolger Penders'

In afwachting van eventuele vertrekkers maakt KRC Genk louter nog werk van een paar gerichte ...

511
511
'Medische tests gepland: Club Brugge rondt toptransfer af'

De kassa rinkelt bij Club Brugge, dat vooral dankzij Maxim De Cuyper al een slordige 25 miljoen aan ...

833
833
Lommel SK slaat hard toe: vier spelers per direct weg

Bij Lommel SK beweegt er ook het nodige. De fans van de Limburgers mogen nog de nodige transfer ...

143
143
Soap rondom RWDM kent dan toch een verrassend einde

John Textor is voorlopig geen meerwaarde voor het voetbal. De man maakt er een soep van bij ...

145
145
Vanaken waarschuwt nu al: "Het zal stevig worden"

Club Brugge gaat aan het einde van de mercato een halve basisploeg kwijt zijn. Voor Nicky Hayen is ...

1078
1078
Antwerp heeft vierde zomeraanwinst helemaal beet

Royal Antwerp FC gaat nog héél drukke weken tegemoet. Er moet nog heel wat versterking ...

242
242
KV Mechelen bezorgt fans héérlijk nostalgisch nieuws

In het voetbal is er één constante: de aanhang. Spelers, trainers, tot zelfs sportieve ...

476
476
Anderlecht haalt slag thuis, Standard is Bayern te snel af

RSC Anderlecht en Standard werken aan de toekomst. De twee Belgische topclubs maken daarom werk van ...

369
369
Patro Eisden neemt afscheid, CPL-clubs liggen op de loer

Patro Eisden kende al een zeer drukke zomermercato en er is nog een speler die vertrekt uit ...

171
171
Chelsea-fan (8) doet internet ontploffen na WK-clash

In Europa wordt het WK voor clubs behoorlijk 'lauw' onthaald, in andere werelddelen zijn er vooral ...

65
65

Meer sportnieuws