'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

1584 stemmen
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt het huiswerk nog altijd niet af in het Lotto Park. Olivier Renard hoopt er zelfs nog meerdere profielen toe te voegen aan de selectie. Om die vacatures te vullen is de sportief directeur zelfs bereid om de nodige risico's te nemen.

Voor de benodigde versterking centraal achterin lijkt de lat alvast hoog te liggen. Vermeende targets zoals Armel Bella-Kotchap of Étienne Youté moeten naar verluidt namelijk een stevige stuiver kosten. Afwachten of de Brusselaars, die tot dusver reeds een slordige 14 miljoen spendeerden aan nieuwkomers, bereid zijn om zo diep in de buidel te tasten.

LEES OOK: 'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

Renard zoekt flankaanvaller

Tenslotte moet Renard ondanks de komst van Ilay Camara, met een prijskaartje van 4,5 miljoen voorlopig de duurste aankoop, nog genoeg budget voorzien voor vers bloed op de flanken. Op papier beschikt Besnik Hasi daar weliswaar over voldoende alternatieven, maar behalve de jonge Ibrahim Kanaté beschikt geen van hen over snelheid of diepgang.

Bovendien beweegt er alsmaar meer rond Nilson Angulo, die mogelijk nog andere oorden opzoekt. Om de concurrentie met onder meer Thorgan Hazard, César Huerta en Tristan Degreef aan te scherpen zou Paars-Wit dan ook een oogje hebben laten vallen op Gabriël Misehouy, die in het recente verleden al meermaals op de radar prijkte in Neerpede.

Enfant terrible voor RSCA?

Vorige zomer besloot de 19-jarige Nederlander evenwel om Ajax in te ruilen voor Girona, waar hij tot medio 2028 vastligt. Nadat hij vorig seizoen bleef steken op één doelpunt in 11 optredens zou Misehouy er evenwel voor openstaan om alweer elders frisse lucht op te snuiven. Dat wordt nu tevens bevestigd door Het Nieuwsblad en La Dernière Heure.

Zijn entourage vertelt hen dat een overstap naar Anderlecht wel degelijk een optie vormt. "Hij staat bij RSCA dus op een lijst, maar of er zal worden doorgeduwd is een andere vraag. Er bereiken ons signalen dat hij een speler met een speciale handleiding is", blijkt Misehouy, wiens marktwaarde op één miljoen wordt geschat, wel een enfant terrible.

Misehouy zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

0
0
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

24
24
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

46
46
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

38
38
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

35
35
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

97
97
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

91
91
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

91
91
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

79
79
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

113
113
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

95
95
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

173
173
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

232
232
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

549
549
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

181
181
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

502
502
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

886
886
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

386
386
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

725
725
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

624
624
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

21
21

Meer sportnieuws