Lommel SK slaat hard toe: vier spelers per direct weg

door
Lommel SK slaat hard toe: vier spelers per direct weg

Bij Lommel SK beweegt er ook het nodige. De fans van de Limburgers mogen nog de nodige transfer verwachten de komende weken. Vandaag raakte alvast bekend dat vier spelers volgend jaar niet meer actief zullen zijn bij de club. Zij werden bedankt voor bewezen diensten.

LEES OOK: Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Lommel SK laat vier spelers vertrekken

"Lommel SK en vier spelers – Yeboah Amankwah, Danny McGrath, Tsoanelo Letsosa en Hugo Weckmann hebben in onderling overleg besloten hun lopende verbintenissen met onmiddellijke ingang te ontbinden", klinkt het. Toch wel opvallend nieuws.

Geen succes bij Lommel SK

Yeboah Amankwah kwam in de zomer van 2022 vanuit de opleiding van Manchester City. De Engels-Ghanese verdediger kwam in drie seizoenen 47 keer uit voor Groen-Wit. Ook speelde hij afgelopen seizoen twee wedstrijden voor Jong Lommel. 

Danny McGrath kwam een jaar later naar het Soevereinstadion. Sinds de zomer van 2023 speelde de Ier zes wedstrijden in Groen-Wit, waarin hij één assist gaf. Tsoanelo Letsosa arriveerde ook in de zomer van 2023 in Lommel. De Schot met roots in Lesotho, speelde in twee seizoenen zeven wedstrijden voor LSK.

In diezelfde zomer van 2023 kwam ook Hugo Weckmann, vanuit Mexico, richting België. De jonge Mexicaan maakte voornamelijk zijn minuten bij Jong Lommel, waar hij afgelopen seizoen zeven doelpunten maakte in 26 wedstrijden.

Lommel SK zou volgens Nederlandse media ook op het punt staan om een aanwinst voor te stellen. De 36-jarige spits Ralf Seuntjens zou snel een contract gaan ondertekenen in Noord-Limburg.

Gaat Lommel SK volgend jaar promoveren?

Meest recent

Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

2
2
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

29
29
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

155
155
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

94
94
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

65
65
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

173
173
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

264
264
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

91
91
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

303
303
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

119
119
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

82
82
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

361
361
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

405
405
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

199
199
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

501
501
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

965
965
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

761
761
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

250
250
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

290
290
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

169
169
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

872
872
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

480
480
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

43
43
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

134
134
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

257
257

Meer sportnieuws