‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

973
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De landskampioen richt zijn vizier op een creatieve versterking voor het middenveld – en dat uit onverwachte hoek. Al dreigt het target voor een ex-coach van Blauw-Zwart te kiezen.

LEES OOK: Anderlecht sluit opmerkelijke deal omtrent Hatenboer

Jonge smaakmaker op de radar

Op sociale media deden bepaalde geruchten de ronde dat Club Brugge de creatieve middenvelder Mohamed Nassoh op de verlanglijst heeft staan. De 22-jarige Marokkaanse belofteinternational doorliep alle jeugdcategorieën bij PSV Eindhoven, maar brak niet door bij de Nederlandse topclub.

Sinds vorige zomer staat hij onder contract bij Sparta Rotterdam, waar zijn status pendelde tussen basisspeler en invaller. Naast Club Brugge worden ook AZ Alkmaar, NAC Breda en Toulouse FC genoemd als geïnteresseerde partijen. Al zou enkel NAC van Carl Hoefkens echt concreet zijn

Van concrete belangstelling of een officieel bod uit Brugse hoek is voorlopig (nog) geen sprake. Vooral het NAC van oude bekende Carl Hoefkens zou doordrukken. Nassoh ligt in Rotterdam vast tot medio 2028 en zijn marktwaarde wordt geschat op 700.000 euro.

Volgens Voetbal International wil Sparta-trainer Maurice Steijn hem liefst behouden, maar de club hanteert een vraagprijs tussen de 600.000 en 700.000 euro. Voorlopig is dat te veel voor NAC, dat al een maand met zijn dossier zou bezig zijn.

Frustratie groeit: “Mijn ontwikkeling is leidend”

Na één jaar in Rotterdam staat Mohamed Nassoh al open voor een vertrek bij Sparta. Hij is namelijk ontevreden over zijn troebele vooruitzichten bij de club. Mocht hij ook komend seizoen als invaller starten, dan overweegt hij andere opties.

“Mijn ontwikkeling is leidend. Daar gaat het om”, verklaarde de belofteinternational van Marokko aan het Algemeen Dagblad. “Ik moet gewoon spelen, op mijn eigen positie. Waar? Het liefst bij Sparta. Maar als ik hier geen perspectief heb, dan moet ik verder kijken.”

Vorige zomer sloeg hij nog aanbiedingen van AZ Alkmaar en Sevilla FC af om voor Sparta te tekenen. Zijn eerste seizoen werd echter niet wat hij ervan had gehoopt. Nog een jaar op de bank zitten is geen optie.

“Ik ben naar Sparta gekomen om te knallen en uiteindelijk een vervolgstap te maken”, aldus de 22-jarige middenvelder.

Miscast als flankspeler

Mohamed Nassoh is van nature een centrale middenvelder, maar werd afgelopen seizoen vaak als linksbuiten uitgespeeld. Bij Jong PSV stond hij af en toe op de linkerflank, maar dat was niet de rol die Sparta voor ogen had toen ze hem haalden.

Nassoh werd vooral gezien als een ‘acht’, of in mindere mate als nummer tien. Door blessures in de selectie had Sparta echter niemand voor de linkerflank. De atypische buitenspeler is op zijn best wanneer hij zijn tegenstander kan opzoeken en vanaf de flank naar binnen kan dribbelen.

Dat past in het profiel van de moderne voetballer, want steeds vaker duiken aanvallende middenvelders op aan de buitenkant. Toch omschreef het Algemeen Dagblad achteraf dat het flankavontuur voor Nassoh misschien wel eerder een vloek dan een zegen was.

Club Brugge moet Nassoh halen

Meest recent

Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

3
3
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

19
19
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

170
170
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

180
180
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

186
186
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

251
251
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

160
160
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

267
267
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

119
119
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

138
138
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

47
47
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

72
72
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

91
91
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

207
207
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

24
24
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

366
366
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

131
131
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

70
70
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

343
343
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

322
322
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

38
38
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

159
159
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

250
250
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

177
177
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

199
199

Meer sportnieuws