Transferrecord Neymar aan diggelen? 230 (!) miljoen euro

door
Transferrecord Neymar aan diggelen? 230 (!) miljoen euro

Liverpool heeft net de komst van Florian Wirtz bekendgemaakt, maar de Engelse grootmacht is nog niet klaar op de transfermarkt. The Reds legden een slordige 150 miljoen euro op tafel voor de Duitser, maar mogelijk gaan ze nog een stapje verder.

Alexander Isak van Newcastle United wordt al geruime tijd in verband gebracht met Liverpool, maar die houden voorlopig het been stijf. De Zweedse spits wordt gezien als één van de beste, al dan niet de beste, spits van de Premier League.

LEES OOK: ‘Belgische club greep nipt naast Woltemade én 90 miljoen’

Ongezien recordbedrag?

De afgelopen dagen werd in de Engelse media gesuggereerd dat Liverpool dicht bij de komst van Isak zou staan, maar niets lijkt minder waar. The Telegraph laat weten dat Liverpool weldegelijk interesse heeft en deze zomermercato wil toeslaan, maar zelf lijken ze te beseffen dat het een erg moeilijke opdracht zal worden.

Newcastle wil namelijk niet meewerken aan een transfer. De 25-jarige aanvaller heeft bij The Magpies nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 120 miljoen euro. ‘Enkel bij veel meer dan 175 miljoen euro wil Newcastle onderhandelen. We spreken dan over een transfersom dat het record van Neymar zal verbreken, zo’n 230 miljoen euro’, klinkt het.

Liverpool is ambitieus

Liverpool werd afgelopen seizoen landskampioen, maar de ambities stoppen daar duidelijk niet. De formatie van Arne Slot wil komend seizoen ook hoge ogen gooien in de Champions League. Daarvoor smeet het al met miljoenen voor Florian Wirtz. Onder meer Manchester City en het Bayern München van Vincent Kompany werd afgetroefd.

Vind jij dat Alexander Isak 230 miljoen euro waard is?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

65
65
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

29
29
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

173
173
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

235
235
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

69
69
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

198
198
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

93
93
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

341
341
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

56
56
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

117
117
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

184
184
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

196
196
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

548
548
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

366
366
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

235
235
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

647
647
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

168
168
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

144
144
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

174
174
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

468
468
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

144
144
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

126
126
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1126
1126
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

991
991

Meer sportnieuws