Bij STVV willen ze sneller klaar zijn voor de start van het seizoen. Dé focus is goed starten aan de voetbaljaargang. Wouter Vrancken is ook een coach die staat voor discipline. De kans is groot dat er een volgende speler de club kan en mag verlaten.
Lapoussin weg bij STVV?
Didier Lamkel Zé werd bedankt voor bewezen diensten en is op weg naar China. Over zijn fratsen op enkele maanden tijd kunnen ze op Stayen een boek schrijven, zo klinkt het. Maar in januari haalde STVV nog een opvallende speler.
Loïc Lapoussin werd aangetrokken, en ook daar had men het nodige werk naast het veld. De ex-speler van Union SG kon sportief niet genoeg overtuigen. Hij ontbrak ook op de eerste training, omdat hij aanwezig zou moeten zijn bij de nationale ploeg. Spelen deed hij daar echter niet.
STVV mikt op aanvallend geweld
Bij de Truienaars weten ze niet wat de toekomst brengt. Het klopt dat de speler, zoals in HBvL werd aangegeven, in principe weg mag. STVV haalde hem in januari in huis op aanraden van Felice Mazzu, én er was een afspraak dat er zou worden meegewerkt als er in de zomer een goed voorstel kwam.
Alleen zal het moeilijk worden om Lapoussin te verkopen. Hij heeft geen onaardig loon en zijn prestaties waren simpelweg niet geweldig. Bij STVV haalden ze met Ilias Sebaoui alvast een nieuwe creatieve speler. Al zal er mogelijk nog aanvallend volk bijkomen, want daar zag STVV toch het nodige volk vertrekken.
Vrancken zal echter al tevreden zijn, want er staat wel wat bij STVV. Al bestaat de kans dat er nog spelers als Rein Van Helden en Adriano Bertaccini andere oorden opzoeken.