Komt deze ster uit Rusland plots naar België?

door
Komt deze ster uit Rusland plots naar België?

De geruchtenmolen draait op volle toeren en er worden héél veel spelers gelinkt aan Belgische ploegen. Vanuit Italië is er een heel opvallend gerucht. Zo zou een peperdure speler de overstap kunnen maken naar België, maar het is een bijzonder complex dossier door de situatie in de wereld.

LEES OOK: 'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Spertsyan naar de Jupiler Pro League?

Er is heel veel gaande in de wereld. De oorlog tussen Rusland en Oekraïne krijgt door de recente ontwikkelingen minder aandacht, maar ook daar is de situatie nog precair. Transfers tussen Russische en Europese clubs liggen nog steeds moeilijk. 

Toch is er een opvallend gerucht. Zo zouden Ajax, Lazio, Franse én Belgische topclubs Eduard Spertsyan graag willen aantrekken. De Armeense sterspeler van Krasnodar wil naar Europa, maar dat ligt dus niet makkelijk. Bovendien is de speler iemand die 25 miljoen euro waard is volgens Transfermarkt. Een dure vogel dus.

Ajax, Lazio & co

Spertsyan is wel een smaakmaker pur sang. Hij was bij Krasnodar goed voor 11 goals en 7 assists in 28 competitieduels. Positief voor de Belgische clubs: hij ligt nog maar een jaar onder contract en de Armeense international lijkt niet meteen van plan dat contract open te breken.

Enkel Belgische topclubs lijken kans te maken op hem. Royal Antwerp FC deed eerder al zaken in Rusland de afgelopen mercato's. Het is echter koffiedik kijken of zij interesse hebben. Ploegen als RSC Anderlecht en AA Gent zijn ook op zoek naar creatieve profielen in de aanval.

Voorlopig is het nog afwachten wat de toekomst zal brengen. Maar sportief zou Spertsyan een meerwaarde zijn voor de Jupiler Pro League.

Zal hij naar de JPL afzakken?

Meest recent

'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

31
31
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

33
33
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

38
38
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

22
22
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

526
526
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

88
88
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

149
149
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

614
614
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

678
678
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

73
73
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

200
200
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

89
89
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

153
153
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

93
93
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

107
107
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

487
487
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

224
224
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

56
56
'Barslechte Depay per direct met pensioen'

In de zomer van 2024 verbaasde Memphis Depay vriend en vijand door na zijn vertrek bij Atletico ...

214
214
Saelemaekers maakt club voor volgend seizoen bekend

Alexis Saelemaekers heeft er enkele woelige jaren opzitten. De Rode Duivel werd de voorbije twee ...

236
236
AA Gent rondt megatransfer helemaal af

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

259
259
'Standard wijst bod af: miljoeneneis bekend'

Standard heeft zich deze zomer tot dusver al stevig geroerd op de transfermarkt. Dat deed het vooral ...

197
197
'Charleroi vervangt Zorgane met beproefd recept'

Charleroi bereidt zich voor op een Europees avontuur, nadat het vorig seizoen de Europe Play-Off won ...

59
59
'Knaltransfer Lammens naar Europese grootmacht'

Het is alweer een woelige transferzomer voor Antwerp, dat Tjaronn Chery met tegenzin moest laten ...

1354
1354
'Malick Fofana verbaast met zeer pikante transfer'

Malick Fofana blikt terug op een zeer sterk seizoen. De nog altijd maar 20-jarige winger werd Rode ...

260
260

Meer sportnieuws