Lommel heeft coach beet en gaat voor nog meer ervaren Belgen

door
Lommel heeft coach beet en gaat voor nog meer ervaren Belgen

Iets meer dan een jaar geleden strandde Lommel nog op een zucht van promotie naar de Jupiler Pro League, maar nu blikken de Limburgers terug op een zeer woelig jaar. Ze moesten knokken voor het behoud in 1B, terwijl het ook naast het veld stevig rommelde.

Dat zorgt ervoor dat er deze zomer een koerswijziging lijkt plaats te vinden binnen de club. Deze keer lijkt er minder een buslading aan jonge buitenlanders van de City Football Group te komen. Nieuwe technisch directeur Jeffrey van As mikt op meer ervaren Belgen.

LEES OOK: Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Lommel mikt op ervaren Belgen

Zo werd Nicolas Rommens al weggeplukt bij Zulte Waregem, maar daarmee is de Lommelse honger nog niet gestild. Volgens Het Belang van Limburg willen ze nog twee landgenoten binnenhalen die 1B zeer goed kennen.

Lommel zou zo al gesproken hebben met Glenn Claes. De 31-jarige offensieve middenvelder kwam in het verleden al voor de club uit en is einde contract bij Lierse. Hij kan dus gratis binnengehaald worden, al heeft Claes nog geen antwoord gegeven op de aanbieding van Lommel.

Trainer voor volgend seizoen is bekend

Dat aast verder ook nog op Yentl Van Genechten. De 24-jarige rechtsachter kwam in het verleden nog uit voor Lierse en Jong Genk en was de voorbije seizoenen een sterkhouder bij Eupen. Dat verlangt wel nog een transfersom en dus zal er onderhandeld moeten worden.

Daarnaast heeft Lommel ook de knoop helemaal doorgehakt over zijn hoofdtrainer voor volgend seizoen. Lee Johnson blijft immers aan boord. De 44-jarige Engelsman was in maart ad interim neergestreken, maar wordt nu dus definitief aangesteld.

Zal Lommel straks weer meestrijden voor promotie?

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

0
0
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

22
22
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

30
30
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

116
116
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

62
62
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

358
358
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

146
146
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

54
54
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

328
328
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

171
171
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

475
475
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

355
355
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

275
275
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

111
111
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

789
789
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

179
179
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

123
123
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

127
127
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

60
60
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

617
617
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

183
183
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

162
162
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

684
684
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

121
121
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

89
89

Meer sportnieuws