Spanje - Frankrijk zindert na: Mbappé woedend na spektakel

door
Spanje - Frankrijk zindert na: Mbappé woedend na spektakel

Spanje en Frankrijk maakten er een spektakelstuk van in de halve finale van de Nations League. Lamine Yamal en consorten leken op weg naar een gemakkelijke overwinning, maar Kylian Mbappé en zijn manschappen vochten nog terug: het werd uiteindelijk 5-4.

In het slot maakte Frankrijk nog de aansluitingstreffer en Les Bleus gingen dan ook vol in de aanval op zoek naar de spectaculaire gelijkmaker. Er werden vijf minuten extra tijd bijgeteld en Michael Oliver floot in de zesde minuut van de extra tijd af, Mbappé was woedend.

LEES OOK: Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Mbappé confronteert ref

Vlak na het laatste fluitsignaal ging Mbappé misnoegd verhaal bij de Engelse ref. Volgens de Franse spits van Real Madrid werden er amper vijf minuten volgemaakt na de negentig minuten. Er werd veel tijd verloren met een wissel en er viel ook een doelpunt in de extra tijd. “We zijn boos”, riep Mbappé na afloop tegenover TF1.

Mbappé legde uit dat Oliver langer had moeten doorspelen door al het oponthoud in de extra tijd. ”Ik was het oneens met de scheidsrechter over de daadwerkelijke speeltijd. Als er vijf minuten worden bijgeteld, dan moet je ook wel vijf minuten spelen.” Toch wil hij niet naar de ref wijzen. “Maar we zijn wel boos en gefrustreerd, dat is zeker zo.”

Bijna ongeziene comeback

Spanje stond na een klein uur spelen op een 4-0 voorsprong en even later stond het 5-1. Tien minuten voor tijd realiseerde Frankrijk bijna een ongeziene comeback. Les Bleus kwamen nog terug tot op 5-4, maar daar bleef het aldus bij. Spanje zal zondag de finale van de Nations League spelen tegen het Portugal van Roberto Martinez. Frankrijk bekampt Duitsland in de troostfinale.

Heeft Kylian Mbappé hier gelijk?

Meest recent

Thriller in Kuipje: Genk ontsnapt na Westerlo’s doelhoutpech

Racing Genk trok deze namiddag nipt aan het langste eind tegen een strijdvaardig Westerlo in Het ...

7
7
OHL vecht tegen vorm, Leko voert wissels door bij KAA Gent

Oud-Heverlee Leuven neemt het op tegen KAA Gent namens de 13e speeldag van de Jupiler Pro League. ...

19
19
Uppercut Anderlecht: KV Mechelen duidt grote oorzaak aan

RSC Anderlecht heeft KV Mechelen een regelrechte uppercut verkocht. Beide clubs staan op een zucht ...

42
42
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash ontbrandt

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

20
20
Hasi reageert erg verrassend op uitbarsting Bertaccini

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Voor een Besnik Hasi onder druk ...

60
60
Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

Liverpool werd afgelopen seizoen landskampioen onder Arne Slot, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

26
26
Ontslag Wils bij Antwerp? ‘De Roeck beslist mee over lot’

Stef Wils staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old staat in de Jupiler Pro League ...

139
139
“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

77
77
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

231
231
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

21
21
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

116
116
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

298
298
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

159
159
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

192
192
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

279
279
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

364
364
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

33
33
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

107
107
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

307
307
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

283
283
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

206
206
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

100
100
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

346
346
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

277
277

Meer sportnieuws