'Anderlecht heeft nieuwe rechterhand Hasi te pakken'

door
'Anderlecht heeft nieuwe rechterhand Hasi te pakken'

Het zijn alweer onzekere tijden bij RSC Anderlecht, waar nog meer heel wat verschuivingen plaatsvinden. Tegenover de vele vertrekkers strijkt er weldra evenwel ook nog eens vers bloed neer in het Lotto Park.

Op de zomermercato bleef Olivier Renard voorlopig niet bij de pakken zitten, want met Cedric Hatenboer, Mihajlo Cvetkovic en Zoumana Keita stelde de recordkampioen al drie nieuwkomers voor. De voorspelde drukte op uitgaand vlak wordt dan weer voorafgegaan door een leegloop in de overige geledingen van de club.

Rechterhand voor Hasi

Zo hielden Kenneth Bornauw en Lara Spaan het voor bekeken als respectievelijk CEO Non-Sports en salesdirector, terwijl het nog maar de vraag is of in het medische en fysieke compartiment de samenwerking met Jacques Borlée en Wim Vandeven nog wordt verlengd. En ook in de technische staf zal er nog wat bewegen.

Tenslotte houdt daar Jonathan Alves het na amper een halfjaar alweer voor bekeken als assistent. Eerder geraakte dan ook al bekend dat de Brusselaars reeds volop op zoek zijn naar een nieuwe rechterhand voor Besnik Hasi, die ondanks de tegenvallende resultaten in de play-offs zelf gewoon aan boord mag blijven als T1.

Anderlecht strikt Still

In dat opzicht deed vooral de naam van Edward Still nadrukkelijk de ronde in de wandelgangen. Op officiële bevestiging blijft het voorlopig weliswaar wachten, maar Het Laatste Nieuws beweert nu dat de overeenkomst behalve een onverwachte wending op het laatste moment ondertussen helemaal in kannen en kruiken is.

"Uit respect voor alle betrokken partijen wil Anderlecht pas communiceren over alle veranderingen binnen de staf wanneer alles officieel is. Wellicht begin volgende week", besluit de krant, volgens wie er zeker nóg een extra versterking zal worden toegevoegd aan Hasi zijn omkadering. Dat wordt ook bevestigd door Le Soir.

JOUW MENING TELT:
Goede aanwinst voor RSCA?

Meest recent

'De Condé baalt: KRC Genk mag droomtransfer vergeten'

KRC Genk hoopt de kern in de mate van het mogelijke intact te houden, al moet de kassa uiteraard ook ...

0
0
'Club Brugge mengt zich in jacht op dure flankaanvaller'

Momenteel beroert vooral het uitgaand verkeer de gemoederen, maar ook langs inkomende zijde is er ...

139
139
Anderlecht houdt adem in: Dolberg in de lappenmand

RSC Anderlecht gaat een zomer vol vraagtekens tegemoet. Trouw aan zijn persoonlijkheid is het ...

165
165
'Leegloop bij Club Brugge: eerste sterkhouder richting exit'

Club Brugge hoopt een complete leegloop te vermijden, maar in enkele goudhaantjes hun geval lijkt ...

306
306
'Dubbelslag voor Anderlecht: toptarget geeft jawoord'

Olivier Renard laat geen gras groeien over de jacht naar versterking, want tot dusver haalde RSC ...

336
336
Ajax-drama: afpersingen, aanslagen en poging tot doodslag

Er speelt zich plots een enorm drama af bij Ajax. In de Nederlandse media kwam het nieuws naar ...

68
68
‘Club wrijft zich in de handen: prijs Ordonez blijft stijgen'

Club Brugge vreest komende zomermercato een mini-leegloop. Verschillende sterkhouders lijken klaar ...

262
262
‘Ereburger’ Dries Mertens verklapt toekomstplannen

Dries Mertens werd vandaag benoemd tot ereburger van Napels. Een enorme eer voor de 38-jarige Rode ...

172
172
Nainggolan onthult interesse van JPL-clubs: “Hun goed recht”

Radja Nainggolan maakte vandaag op een persconferentie bekend dat hij een nieuw contract bij ...

146
146
‘Anderlecht stunt met Bayern-pion, wéér ontslagen op komst’

RSC Anderlecht is druk bezig om de technische staf van Besnik Hasi op orde te krijgen en ook achter ...

897
897
Spanje - Frankrijk zindert na: Mbappé woedend na spektakel

Spanje en Frankrijk maakten er een spektakelstuk van in de halve finale van de Nations League. ...

131
131
'Antwerp bibbert: bliksemvertrek Chery dreigt'

Er lijkt bij Antwerp weer een stevige leegloop aan te komen in de zomer. De club moest sowieso al de ...

281
281
'Verrassende bestemming voor weerbarstig Standard-talent'

Bij Standard moesten ze de voorbije jaren elke euro dubbel omdraaien en dat had als gevolg dat ze ...

113
113
Shock in voetbalwereld: 'Tragedie voor ex-club Rode Duivel'

Ons voetballandschap telt tal van traditieclubs. Eén daarvan ging het afgelopen jaar, of zeg ...

114
114
'Losada vindt verrassende nieuwe Belgische club'

Tijdens het tussenseizoen draait niet alleen de transfermolen in België op volle toeren, maar ...

151
151
'Anderlecht blijft gaan: bod op aanwinst nummer vijf'

Anderlecht is na een tegenvallend seizoen van plan om zich deze zomer stevig te roeren op de ...

581
581
'Tedesco vindt nieuwe uitdaging in Serie A'

Na nog geen twee jaar kwam er in januari een einde aan het tijdperk van Domenico Tedesco bij de Rode ...

85
85
Karetsas naar Arsenal? Betrouwbare bron komt met update

Afgelopen seizoen brak Konstantinos Karetsas helemaal door bij KRC Genk. Na het vertrek van Bilal El ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Club verrast, Real slaat weer toe'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Kogel door de kerk: Nainggolan maakt volgende club bekend

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door vorig seizoen bij tweedeklasser Lokeren-Temse te ...

139
139
Anderlecht flikt het weer en steelt pion van Club Brugge

RSC Anderlecht werd de afgelopen jaren voorbijgestreefd door Club Brugge op het vlak van ...

745
745
Straffe wending: ‘Saelemaekers vervoegt Belgische enclave'

Waar ligt de toekomst van Alexis Saelemaekers. De buitenspeler maakte afgelopen seizoen op huurbasis ...

234
234
‘KAA Gent-sterkhouder is grof wild, jackpot lonkt'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van KAA Gent. De Kroaat moet het mindere seizoen van de ...

588
588
‘Bizarre redenen naamsverandering RWDM onthuld’

RWDM is volgend seizoen weer te zien in de Challenger Pro League, maar de club zal met een andere ...

251
251
Dries, Kat en Ciro gaan viraal in hilarische reclamespot

Dries Mertens heeft afscheid genomen bij Galatasaray. Het contract van de Rode Duivel loopt in ...

27
27

Meer sportnieuws