La Louvière neemt oudgediende niet mee naar JPL

door
La Louvière neemt oudgediende niet mee naar JPL

La Louvière wordt komend seizoen een opvallende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. De Waalse club stoomde op twee jaar tijd door van eerste nationale naar het hoogste niveau, waar het ook in een gloednieuw stadion zal aantreden.

Het gaat dus snel voor Les Loups, die hun transferhuiswerk snel klaar willen hebben om zo goed mogelijk hun kansen te kunnen verdedigen in de Jupiler Pro League. Ze deden de voorbije weken al enkele inkomende transfers.

LEES OOK: Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

La Louvière maakt werk van transfers

Ze plukten al Célestin De Schrevel op bij AA Gent en vanuit de Franse derde klasse kwam middenvelder Lucas Bretelle over. Daarnaast lichtten ze ook de aankoopoptie van Mouhamed Belkheir, die afgelopen seizoen als huurling aan de lopende band scoorde.

Er mochten ook al de nodige spelers vertrekken. Arno Valkenaers, Victor Corneillie en Hady Camara kregen te horen dat hun aflopende contracten niet verlengd zouden worden. Nu zwaait ook nog een oudgediende af.

Gobitaka promoveert niet mee

Ook Fadel Gobitaka zet de stap naar het hoogste niveau niet mee. De 27-jarige flankaanvaller was vier jaar aan de slag bij La Louvière, waar hij neerstreek in 2021 toen de club nog in tweede nationale uitkwam.

Afgelopen seizoen kwam hij in 1B nog 20 keer in actie, maar desondanks kiest de Togolees nu voor een nieuwe uitdaging. Hij tekende een contract voor twee seizoenen bij Club Luik. Eerder kwam Gobitaka ook al uit voor Standard, Geel, Roda JC en Differdange.

Had La Louvière hem moeten houden?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

62
62
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

67
67
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

44
44
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

204
204
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

249
249
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

28
28
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

76
76
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

166
166
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

124
124
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

467
467
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

541
541
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

468
468
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

530
530
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

318
318
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1202
1202
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1356
1356
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

390
390
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

409
409
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

382
382
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

661
661
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

809
809
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws