La Louvière neemt oudgediende niet mee naar JPL

door
La Louvière neemt oudgediende niet mee naar JPL

La Louvière wordt komend seizoen een opvallende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. De Waalse club stoomde op twee jaar tijd door van eerste nationale naar het hoogste niveau, waar het ook in een gloednieuw stadion zal aantreden.

Het gaat dus snel voor Les Loups, die hun transferhuiswerk snel klaar willen hebben om zo goed mogelijk hun kansen te kunnen verdedigen in de Jupiler Pro League. Ze deden de voorbije weken al enkele inkomende transfers.

LEES OOK: Standard is eerste leider na vlotte zege in La Louvière

La Louvière maakt werk van transfers

Ze plukten al Célestin De Schrevel op bij AA Gent en vanuit de Franse derde klasse kwam middenvelder Lucas Bretelle over. Daarnaast lichtten ze ook de aankoopoptie van Mouhamed Belkheir, die afgelopen seizoen als huurling aan de lopende band scoorde.

Er mochten ook al de nodige spelers vertrekken. Arno Valkenaers, Victor Corneillie en Hady Camara kregen te horen dat hun aflopende contracten niet verlengd zouden worden. Nu zwaait ook nog een oudgediende af.

Gobitaka promoveert niet mee

Ook Fadel Gobitaka zet de stap naar het hoogste niveau niet mee. De 27-jarige flankaanvaller was vier jaar aan de slag bij La Louvière, waar hij neerstreek in 2021 toen de club nog in tweede nationale uitkwam.

Afgelopen seizoen kwam hij in 1B nog 20 keer in actie, maar desondanks kiest de Togolees nu voor een nieuwe uitdaging. Hij tekende een contract voor twee seizoenen bij Club Luik. Eerder kwam Gobitaka ook al uit voor Standard, Geel, Roda JC en Differdange.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Voetbalwereld stomverbaasd: drastische transfer Donnarumma'
'Voetbalwereld stomverbaasd: drastische transfer Donnarumma'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'

Had La Louvière hem moeten houden?

Meest recent

KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

70
70
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

36
36
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

122
122
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

158
158
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

136
136
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

105
105
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

76
76
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1081
1081
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

60
60
Wilmots grijpt opportuniteit: Standard heeft wéér beet

Standard Luik is met Marc Wilmots en Mircea Rednic een nieuwe weg ingeslagen. De Rouches hopen snel ...

152
152
'Renard stunt met constructie: details nieuwe toptransfer'

Anderlecht is nog druk in de weer op de zomermercato. Paars-Wit kan duidelijk nog versterkingen ...

475
475
De Mil slaat keihard terug na pijnlijke Charleroi-zeperd

Sporting Charleroi was afgelopen seizoen euforisch na de onverwachte overwinning op de Bosuil. De ...

99
99
Ivan Leko onthult gigantische domper bij KAA Gent

KAA Gent is niet goed aan het seizoen begonnen, maar Ivan Leko panikeerde vooralsnog niet. Met ...

340
340
Format-oorlog niet voorbij: verzet schiet meteen in actie

Het format in de Jupiler Pro League en de Challenger Pro League blijft voortduren. De kleinere clubs ...

215
215
Zweden maken Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht heeft donderdagavond gezichtsverlies geleden op het Europese toneel. De Brusselaars ...

377
377
'Jashari-climax op komst: Milan belegt ultieme meeting'

Club Brugge leeft momenteel toe naar de start van de Europese campagne tegen RB Salzburg, maar zal ...

1440
1440
Fink bevestigt Genk-transfer: "Geen gekke dingen doen"

KRC Genk speelde vorige week een sterke partij, maar verloor uiteindelijk wel op het veld van Club ...

395
395
'Anderlecht grijpt in na fiasco: huurdeal in Premier League'

RSC Anderlecht heeft donderdag een mokerslag van formaat geïncasseerd en sneuvelde in de ...

573
573
Vincent Kompany en Bayern in diepe rouw gedompeld

Terwijl Vincent Kompany zijn team begint klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, hangt er een ...

74
74
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'

Komende zondag werkt SSC Napoli zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af, het Franse Stade ...

1007
1007
Nog méér miljoenen? 'Grootmacht schudt Ordoñez-soap door mekaar'

Club Brugge zal vrijdagavond op het veld van KV Mechelen geen beroep kunnen doen op Joel ...

531
531
'Cercle grijpt in: transferprioriteit bekend'

Cercle Brugge kende vorig seizoen een zeer lastig jaar en wist maar op het nippertje degradatie af ...

303
303
BMA velt definitief oordeel over nieuw competitieformat

In februari stemde de Pro League voor een nieuwe competitiehervorming. Daarbij worden de play-offs ...

533
533
Tresoldi doet Club Brugge straffe belofte

Club Brugge is het seizoen goed begonnen met zeges tegen Union en Genk, maar op zijn sterkst staat ...

749
749
'Union heeft genoeg gezien: flop moet beschikken'

Union bevestigde donderdag het vertrek van Franjo Ivanovic naar Benfica, waarmee de landskampioen ...

316
316

Meer sportnieuws