‘Mike Penders incasseert ferme mokerslag bij Chelsea’

door
‘Mike Penders incasseert ferme mokerslag bij Chelsea’

Mike Penders (19) werd voor een slordige 20 miljoen euro overgenomen door Chelsea, maar het is nog maar de vraag of de jonge Belgische doelman ooit een serieuze kans zal krijgen in Londen. De Engelse grootmacht staat erom bekend een handelshuis te zijn en dat moet ook Penders beginnen vrezen.

Penders komt uit de befaamde doelmannenopleiding van KRC Genk. Nog voor zijn grote doorbraak sloeg Chelsea toe met het grote geld. Een verrassende zet want Penders had nog geen basisplek in Limburg veroverd. Uiteindelijk werd hij meteen weer uitgeleend aan KRC Genk en daar won hij de concurrentiestrijd van Hendrik Van Crombrugge. 

Flinke mokerslag

Penders kende uiteindelijk een sterk seizoen onder de lat van KRC Genk en Chelsea zou de boomlange doelman ook willen meenemen naar het WK voor Clubs. Toch incasseert de Jonge Duivel een ferme mokerslag bij de Engelse grootmacht. Chelsea lijkt komende zomer voor een absolute topkeeper te gaan.

Chelsea is niet tevreden met eerste doelman Robert Sanchez en Penders werd naar voren geschoven als mogelijke eerste doelman. Die wending krijgt nu een ferme knauw want Chelsea wordt nadrukkelijk genoemd voor AC Milan-doelman Mike Maignan en Burnley-sluitpost James Trafford.

Geen kansen?

Maignan is de afgelopen jaren in Milaan uitgegroeid tot een doelman van topklasse. De goalie is dan ook de nummer 1 van Frankrijk. Trafford kende afgelopen seizoen dan weer een recordjaar met Burnley waar hij indruk maakte met 29 clean sheets in 45 wedstrijden.

Beide doelmannen moeten een bom geld kosten. Trafford heeft een marktwaarde van 22 miljoen euro en Maignan 25 miljoen euro. Voor die eerstgenoemde zou ook Newcastle United ver willen gaan. Als Chelsea een nieuwe doelman haalt lijkt Penders te moeten uitkijken naar een nieuwe club.

JOUW MENING TELT:
Heeft Penders met Chelsea een slechte keuze gemaakt?

Meest recent

'Opmerkelijke wending Ulderink: 2 jobs in één klap'

Antwerp heeft héél veel werk voor de boeg deze zomer, nadat het in de barrages naast ...

8
8
La Louvière neemt oudgediende niet mee naar JPL

La Louvière wordt komend seizoen een opvallende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. De ...

8
8
Volgend Belgisch goudhaantje wil doorbreken bij PSV

Na een droogte van enkele jaren wisten de voorbije jaren weer enkele Belgen zich te manifesteren bij ...

17
17
Sprookje voorbij? Opgedoken foto’s Schweinsteiger doen ergste vermoeden

Voormalig FC Bayern-speler Bastian Schweinsteiger en tennisster Ana Ivanovic vormen al geruime tijd ...

46
46
Volgende twee pionnen weg bij Anderlecht?

Van stabiliteit is er bij Anderlecht nog steeds geen sprake. De club besliste wel om verder te gaan ...

159
159
'Knaltransfer Karetsas: 45 miljoen en Penders-constructie'

Afgelopen seizoen ontdekte Genk weer enkele nieuwe pareltjes uit zijn eigen jeugdopleiding. Mike ...

556
556
'Rode Duivels krijgen onverwacht extra optie erbij'

De Rode Duivels reizen straks af naar Noord-Macedonië, waar ze vrijdag hun kwalificatiecampagne ...

60
60
Instagram ontploft: Wat wil Kiki van Tuur Dierckx?

Sporting Hasselt verraste een paar dagen geleden door de komst aan te kondigen van Tuur Dierckx. De ...

104
104
'Standard wil shoppen bij Club Brugge, Epolo vertrekt'

Standard is heel actief op de transfermarkt. De Luikenaars gaan de kern volledig door elkaar ...

381
381
'Duiventil Anderlecht: dé reden voor vertrek Bornauw bekend'

Een nieuwe week, een nieuwe verandering bij RSC Anderlecht. De Brusselaars zagen met Kenneth Bornauw ...

439
439
'Standard heeft topkandidaat om Leko op te volgen'

Het borrelt bij Standard. De Rouches zijn bezig met een nieuwe wind te laten waaien doorheen de ...

287
287
Oude bekende van Renard als nieuwe patron bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaan ze op het middenveld wellicht heel wat versterking halen. Sportief directeur ...

415
415
Sterspeler wil weg, Club Brugge houdt hem niet tegen

Club Brugge staat voor een belangrijke keuze: een van hun sterspelers wil vertrekken, en de ...

896
896
'Zeer gevoelige transfer voor Mile Svilar'

Waar speelt Mile Svilar komend seizoen? Dat is de grote vraag. De doelman kende een topseizoen bij ...

99
99
Haalt Wouter Vandenhaute het nieuwe seizoen niet?

Wouter Vandenhaute staat zwaar onder druk bij RSC Anderlecht. De fans roepen al maanden om zijn ...

488
488
'Lille OSC plukt JPL-topper weg voor de neus topclubs'

Lille OSC volgt de Belgische competitie zeer goed en de Fransen hebben veel financiële ...

215
215
'Bologna wil topspits wegplukken uit Jupiler Pro League’

Bologna wil zich gaan versterken met een nieuwe spits. De Italiaanse bekerwinnaar kijkt daarvoor ...

110
110
Xian Emmers verrast met nieuwe buitenlandse club

Xian Emmers speelt al vele jaren in het buitenland. Het voormalige jeugdproduct van KRC Genk heeft ...

60
60
Leegloop in Anderlecht: volgende vertrekkers al bekend

RSC Anderlecht koos voor stabiliteit in de dug-out door trainer Besnik Hasi in het zadel te houden, ...

327
327
'Antwerp leurt met steunpilaar: Overmars strikt opvolger'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil straks weer een duiventil te worden, want zowel langs ...

253
253
Nations League: Cristiano Ronaldo redt vel van Martinez

In de halve finale van de Nations League kreeg Duitsland woensdag Portugal over de vloer. Na een ...

168
168
'Anderlecht glundert: comeback Lukaku komt dichterbij'

Olivier Renard moet straks allicht op zoek naar een nieuwe spits, want Kasper Dolberg hint op ...

439
439
'Club Brugge drukt door: eerste zomeraanwinst op komst'

Raphael Onyedika lijkt rijp voor een stap hogerop, terwijl Casper Nielsen wellicht bij het grof ...

1244
1244
Alarmfase rood in Anderlecht: Dolberg hint op afscheid

Besnik Hasi blijft op post, maar in de kleedkamer staat er toch heel wat verandering op til bij RSC ...

591
591
Ex-prof op heterdaad betrapt: “Met broek op de enkels”

Er doet een opvallend verhaal de ronde in Nederland. Na de wedstrijd tussen FC De Rebellen, een ...

155
155

Meer sportnieuws