'De Mil zet licht op groen voor Antwerp én AA Gent'

door
'De Mil zet licht op groen voor Antwerp én AA Gent'

Besnik Hasi blijft op post bij RSC Anderlecht, maar bij een aantal andere topclubs in ons land dringt verandering in de dug-out zich op. Zo besloot AA Gent al om Danijel Milicevic aan de kant te schuiven, terwijl Andries Ulderink zijn dagen bij Antwerp eveneens geteld lijken. In de zoektocht naar een nieuwe T1 blijken zij nu in dezelfde vijver te vissen.

Zowel in de Planet Group Arena als op de Bosuil doen namelijk dezelfde kandidaten de ronde in de wandelgangen. Daarbij blijkt de blik vooral op Wallonië gericht, want behalve Ivan Leko staat naar verluidt ook Rik De Mil zowel bij de Great Old als de Buffalo's bovenaan de verlanglijst om de vacature te vullen. Momenteel liggen zij natuurlijk wel nog vast bij Standard en Charleroi.

LEES OOK: 'Kassa rinkelt bij Union: Pocognoli out, De Mil in?'

Twijfels bij De Mil

Leko wil het weliswaar graag voor bekeken houden in Luik, maar nadat hij de Zebra's naar een Europees ticket wist te loodsen belooft het een pak moeilijker te worden om De Mil los te weken uit Mambourg. Daar is voorzitter Mehdi Bayat alvast niet van plan om zijn succescoach zomaar te laten gaan. Zelf staat De Mil ook niet weigerachtig tegenover een verlengd verblijf in Charleroi.

"Maar als er iets op mijn pad komt, zal ik daarover nadenken. Het zou wel een enorme uitdaging moeten zijn", durft de al even ambitieuze als gegeerde trainer voorlopig evenwel ook nog geen enkele optie uit te sluiten. Meer nog: volgens Het Nieuwsblad staat De Mil er ondanks zijn verleden bij Club Brugge wel degelijk voor open om straks bij AA Gent of Antwerp aan de slag te gaan.

Antwerp of Gent?

Nog volgens de krant kan de hoog aangeschreven coach, die tot medio 2026 vastligt bij zijn huidige werkgever, bovendien voor een beperkt bedrag worden weggepukt indien een van de gegadigden bereid is om zijn opzegvergoeding op te hoesten. Gezien de beperkte middelen in Antwerpen en Gent lijkt het wel nog maar de vraag of zij zich die extra kost kunnen en willen veroorloven.

Ook volgens Sporza staat De Mil open voor een een nieuwe uitdaging dichter bij huis. Aangezien de Oost-Vlaming zijn thuisbasis in Oostkamp ligt lijken vooral de Buffalo's in dat opzicht een potentieel interessante piste te vormen. Dat zijn naam nog volgens hetzelfde medium vooral in de Planet Group Arena geregeld valt is misschien dan ook geen toeval. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Waar zal De Mil volgend seizoen coach zijn?

Meest recent

Anderlecht bevestigt machtswissel: lot Renard bezegeld

Woensdag stond er een bijzondere Raad van Bestuur op het programma bij RSC Anderlecht, waar Marc ...

94
94
'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

33
33
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

116
116
'Dramatische onthulling omtrent Romelu Lukaku'

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

91
91
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

134
134
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

34
34
Staelens: "Hij is altijd onderschat geweest in België"

Belgische trainers lijken in de lift te zitten. Sébastien Pocognoli en Vincent Kompany zijn ...

102
102
El Ouahdi brengt Genk boodschap over terugkeer

KRC Genk kreeg voor de interlandbreak enkele fikse tikken te verwerken. Het leed in de Europa League ...

52
52
Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

206
206
PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

PSV liet afgelopen zomer met Johan Bakayoko en Kjell Peersman twee Belgen definitief vertrekken, ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw transferrecord Club, toptransfer Lewandowski'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

307
307
Anderlecht jubelt: talenten verbazen op WK U20

Gisterenavond werden de halve finales van het WK U20 afgerond. Marokko nam het op tegen Frankrijk en ...

206
206
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

94
94
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

249
249
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

130
130
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

126
126
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

161
161
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

87
87
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

317
317
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

157
157
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

113
113
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

83
83
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

138
138
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

108
108
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

136
136

Meer sportnieuws