'Hoefkens wil ex-speler Club Brugge en KRC Genk'

door
'Hoefkens wil ex-speler Club Brugge en KRC Genk'

De zomermercato nadert en de geruchten worden steeds talrijker. Zo vernam onze redactie dat Adnan Ügur mogelijk een mooie transfer kan versieren. De Belgisch Turkse middenvelder geniet interesse vanuit Nederland. Een stand van zaken.

LEES OOK: Refs bekend: twee rivalenclashes in Jupiler Pro League

Adnan Ugur lokt interesse

In januari had Beerschot dolgraag Adnan Ugur terug naar België gehaald. De middenvelder zat aan het einde van een cyclus bij Karagümrük en zocht een club waar hij zeker aan spelen toe zou komen. Daarom besloot hij om niét naar Beerschot te verkassen, maar wel op huurbasis naar ND Gorica.

Daar had hij één doel: terug ritme opdoen. En dat lukte. De 23-jarige centrale middenvelder speelde er in drie maanden tien wedstrijden en Ugur lokte daarmee interesse. Volgens onze bronnen hebben NAC Breda, de club van trainer Carl Hoefkens, en promovendus Excelsior Rotterdam interesse. Die laatste club zoekt een vervanger voor de naar Anderlecht vertrokken Cédric Hatenboer.

NAC en Excelsior

De gesprekken zijn gaande. Ugur heeft nog een jaar contract bij Karagümrük, maar beide partijen gaan in de zomer uit elkaar. De speler is zeker geen onbekende in Nederland. Hij was er immers al aan de slag. Hij speelde er al voor Fortuna Sittard en FC Dordrecht.

De middenvelder kreeg zijn jeugdopleiding bij KRC Genk en Club Brugge. Gaat hij weldra weer naar Nederland, of springt er weldra ook een Belgische club in de dans? Wordt vervolgd.

 

🔥 Wat iedereen nu leest

Degryse kiest favoriet Gouden Schoen:
Degryse kiest favoriet Gouden Schoen: "Hij heeft alles"
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend

Moeten Belgische clubs ook eens polsen?

Meest recent

'Union stuurt pechvogel ongenadig door'

Union kan tevreden zijn over de start van het nieuwe seizoen, want het draait meteen weer netjes mee ...

7
7
'Nieuwe wending mogelijk in Ordoñez-soap'

Club Brugge gaat woensdag op zoek naar kwalificatie voor de Champions League, maar zal daarvoor ...

74
74
'STVV gaat transferstrijd aan met Anderlecht'

Anderlecht en STVV deden deze zomer al zeer goede zaken met elkaar. Louis Patris maakte definitief ...

94
94
'AA Gent vangt fraaie som voor outcast'

AA Gent hield deze zomer grote kuis. Ivan Leko kwam als nieuwe trainer en ook door de spelersgroep ...

93
93
‘Carrasco verrast iedereen met opvallende comeback‘

Wanneer Rudi Garcia volgende week zijn selectie bekendmaakt voor de Rode Duivels, lijkt de kans ...

181
181
Celtic met de billen bloot: Kazakken naar Champions League

Deze week worden de laatste tickets voor de league phase van de Champions League uitgedeeld. Het ...

104
104
Smaakmaker plots terug bij Zulte Waregem?

Met een vier op vijftien blijft Zulte Waregem voorlopig net uit de gevarenzone van de Jupiler Pro ...

162
162
Om deze reden gelooft Rangers nog in stunt tegen Club

Club Brugge kan woensdag de kwalificatie voor de Champions League helemaal over de streep trekken. ...

298
298
Club ruikt bloed: Hayen heeft slecht nieuws voor rivalen

Club Brugge staat voor een zeer belangrijk duel tegen Rangers FC. De Bruggelingen verdedigen een ...

499
499
Verhuurde JPL-spelers: spits zet de Eredivisie op zijn kop

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

87
87
'Voormalig JPL-smaakmaker duikt plots op bij Anderlecht'

Onze redactie haalde al regelmatig aan dat RSC Anderlecht er nog graag een flankaanvaller bij zou ...

569
569
Genk verrast iedereen: topclubs grijpen naast smaakmaker

KRC Genk kent een rustige mercato en de kans is klein dat er nog héél veel gaat ...

285
285
'Beslissing is gevallen: Fofana zorgt voor transferschok'

De laatste week van de zomermercato is ingezet. Het is te zeggen: in de grote competities. Er zullen ...

126
126
Rel dreigt: Spileers door Club de deur uit gejaagd

Jorne Spileers (20) tekende tot 2028 en scoorde tegen Rangers, maar blijft speelbal van het ...

934
934
'Droomtransfer Lukebakio: deze grootmacht drukt door'

Dodi Lukebakio is een absolute smaakmaker bij Sevilla. Hij verdient een club waar hij meer kan mee ...

193
193
'Renard zoekt: Anderlecht ziet plots enorme buitenkans'

Enkele weken geleden brachten we jullie het nieuws dat RSC Anderlecht in een ideale wereld op dat ...

389
389
D-Day voor Anderlecht: Hasi krijgt goed & slecht nieuws

Nadat het in eigen huis op een 1-1 gelijkspel bleef steken moet RSC Anderlecht zich donderdag in ...

217
217
'Leko krijgt zin: miscasts richting exit bij AA Gent'

Om de discipline aan te scherpen koos AA Gent voor Ivan Leko als nieuwe coach, al stelde ook hij ...

261
261
'Hayen hakt knoop door: ultieme kans voor Nilsson?'

Club Brugge verdedigt woensdag in de laatste voorronde van de Champions League een 1-3 bonus tegen ...

622
622
'Erik Van Looy heeft sensationele relatie met biseksuele BV'

Erik Van Looy begint binnenkort aan een nieuw seizoen van zijn paradepaardje: 'De Slimste Mens ter ...

716
716
Paniek bij Garcia: twee vervangers voor Lukaku vallen weg

Volgende week ruimen de nationale competities alweer plaats voor interlandvoetbal. Voor de Rode ...

462
462
'Troostprijs voor Genk: goudhaantje laat kassa rinkelen'

Ook in het buitenland geniet KRC Genk een prima reputatie als kweekvijver van talent. Niet alleen ...

331
331
'Club Brugge op ramkoers met Ordonez: sancties dreigen'

Club Brugge hoopt woendag tegen Rangers de poort naar de Champions League open te beuken. Om de 1-3 ...

765
765
'Anderlecht casht op Simic: Renard verrast met opvolger'

In de late uurtjes van de mercato staat er vooral nog uitgaand verkeer op til bij RSC Anderlecht. ...

854
854
Tom Waes kraakt in interview: “Ik ben meer dan dat ongeval”

Als er één moment is waarbij Tom Waes de klok zou willen terugdraaien, dan is dat ...

277
277

Meer sportnieuws