RSC Anderlecht wordt nadrukkelijk in verband gebracht met Oskar Pietuszewski. De vandaag 17 jaar geworden Poolse middenvelder wordt in eigen land gezien als een supertalent. Op jonge leeftijd zit hij al aan twintig wedstrijden op het hoogste niveau bij Jagiellonia Bialystok.
Pietuszewski is een polyvalente aanvallend ingestelde middenvelder die ook op de flanken of in de aanval uit de voeten kan. In Polen heeft het toptalent nog een contract tot 2027 met een optie voor een extra seizoen. Zijn marktwaarde bedraagt één miljoen euro.
Grote concurrentie
Anderlecht focust zich op talenten en opportuniteiten op de transfermarkt. Om Pietuszewski binnen te halen zal Olivier Renard echter moeten afrekenen met grote concurrentie. Onder meer het Turkse Besiktas, het Duitse Wolfsburg en het Franse AS Monaco worden genoemd.
Pietuszewski zit dit seizoen aan 14 competitiematchen met één doelpunt en één assist. Ook in de Europa League-kwalificatie en nadien de Conference League kwam hij in actie. De Poolse jeugdinternational wordt een grote toekomst voorspeld.
Talenten boven
Met Mihajlo Cvetkovic haalde Anderlecht al een toptalent binnen. De Servische aanvaller lijkt alvast klaar om een mogelijk vertrek van Kasper Dolberg en/of Luis Vazquez op te vangen, maar Anderlecht wil nog aanvallend geweld binnenhalen.
STVV-spits Adriano Bertaccini wordt genoemd, maar ook Pietuszewski kan als centrumspits spelen. Het zal echter niet gemakkelijk zijn om het talent binnen te halen. Naast de concurrentie sprak zijn entourage eerder al van een ‘stap naar de absolute top’.
Menajeri Mariusz Piekarski'nin açıkladığına göre, Jagiellonia forması giyen 16 yaşındaki Oskar Pietuszewski ile ilgilenen kulüpler.
— Deportes Reports (@DeportesReports) May 19, 2025
🔹 Beşiktaş
🔹 Anderlecht
🔹 Wolfsburg
🔹 Monaco pic.twitter.com/3cHx2pDOEQ