'Renard mag transferdoelwit Anderlecht alweer schrappen'

door
'Renard mag transferdoelwit Anderlecht alweer schrappen'

Bij Anderlecht staat er een zeer drukke transferzomer voor de deur. Sportief directeur Olivier Renard zal wellicht in vrijwel alle linies versterking moeten gaan zoeken. De kern bleek dit seizoen niet sterk genoeg om voor de titel mee te strijden en heel wat spelers zouden kunnen gaan vertrekken.

Het zal bijvoorbeeld opnieuw puzzelen worden centraal achterin. Daar bleek de spoeling dit seizoen al bijzonder dun. Renard greep in januari in met de komst van Adryelson en Lucas Hey, maar zal in de zomer opnieuw aan de bak moeten.

LEES OOK: Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

Anderlecht heeft verdedigers nodig

Dan zal Jan Vertonghen immers stoppen, terwijl de aankoopoptie van Adryelson niet gelicht zal worden. Daarnaast zou ook Jan-Carlo Simic een transfer kunnen maken. De jonge Serviër geniet heel wat buitenlandse interesse en zou een mooie som kunnen opleveren.

In dat geval zou enkel Hey centraal nog overblijven en dus zal Renard minstens twee nieuwe verdedigers moeten gaan vinden. Eén mogelijke naam mag alvast van het lijstje geschrapt worden, zo lijkt het.

Rekik mag geschrapt worden

Er doken in de voorbije weken nieuwe geruchten op over Omar Rekik, die in het verleden al eens aan Anderlecht gelinkt werd. De Nederlandse Tunesiër speelde in de jeugd voor onder meer Manchester City en Arsenal, maar kon bij de Gunners niet doorbreken.

In januari streek Rekik neer bij de Sloveense topclub Maribor. Daar heeft hij nu echter zijn contract verlengd. De club laat weten dat de 23-jarige bijgetekend heeft tot 2027. Daarmee lijkt een zomertransfer dus van de baan te zijn. Renard zal verder moeten speuren.

Trending:

'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Jammer voor Anderlecht?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

9
9
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

163
163
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

47
47
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

128
128
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

80
80
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

48
48
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

150
150
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

282
282
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

110
110
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

648
648
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

338
338
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

860
860
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

647
647
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

321
321
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

474
474
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

791
791
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

485
485
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

181
181
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

248
248
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

785
785
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

622
622
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

857
857
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1114
1114
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

435
435
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

343
343

Meer sportnieuws