'Geflopt bij Antwerp, nu lonkt knaltransfer naar Chelsea'

336
'Geflopt bij Antwerp, nu lonkt knaltransfer naar Chelsea'

Antwerp wist de voorbije jaren al verschillende spelers te gelde te maken en zal dat ongetwijfeld ook komende zomer gaan doen. Maar de Great Old miste ook enkele kansen om stevig te verdienen. Eén van de meest markante flops was Emanuel Emegha.

De spits streek begin 2022 voor 2 miljoen euro neer van Sparta Rotterdam, maar kon zich op de Bosuil nooit doorzetten. Na amper een halfjaar koos Antwerp al eieren voor zijn geld en verkocht het Emegha voor een kleine winst door aan Sturm Graz.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Emegha kon zich niet doorzetten bij Antwerp

Daarna ging het echter snel voor de intussen 22-jarige Nederlander. Na amper één seizoen in Oostenrijk verkaste hij voor 13 miljoen euro naar Strasbourg en daar is hij dit seizoen ook helemaal ontploft.

Emegha scoorde al veertien keer, waarmee hij op de vijfde plaats staat in de topschutterslijst van de Ligue 1. Hij heeft zo ook een groot aandeel in de successen van zijn team. Strasbourg staat op een knappe zesde plaats en mag op twee speeldagen van het einde nog altijd dromen van de Champions League.

Chelsea meldt zich voor spits

Dat zou hem deze zomer een knaltransfer op kunnen gaan leveren. Volgens Foot Mercato maakt Chelsea immers werk van zijn komst. Dat de Blues bij Emegha uitkomen, hoeft niet te verbazen. Chelsea en Strasbourg hebben immers dezelfde eigenaars.

Bovendien zijn ze op Stamford Bridge nog altijd op zoek naar een spits, want een waardig alternatief voor Nicolas Jackson hadden ze dit seizoen niet. Daar zou Emegha dus verandering in moeten gaan brengen. De gesprekken over een transfer zouden al volop aan de gang zijn.

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Antwerp?

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

2
2
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

36
36
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

75
75
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

245
245
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

129
129
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

114
114
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

238
238
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

44
44
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

292
292
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

40
40
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

55
55
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

105
105
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

259
259
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

372
372
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

207
207
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

102
102
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws